Sayfa 568/601 İlkİlk ... 68468518558566567568569570578 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 4,537 - 4,544 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Firmada işler yolunda bir sıkıntı yok, izliyoruz. Borsa tarafını da yansıyacaktır bu. 3. Çeyrek 1.5 kar gelse 4 liraya yakın HBK yapıyor. Tarihsel ortalamalarına bakarsak ölüsü 35 lira olur bu kağıdın, biraz primleneyim dese 50 lere gider bilançodan sonra. Yeter ki şirket her zamanki gibi çalışsın fiyat önemli değil düzelir...
     Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    sessizce izleyenler var biliyorum amaarda bişeyler yazın be ortaklar. misal bu hafta olacak kazakistan ihalesini, güney amerikadan gelmesi muhtemel santral haberini vs... çok sessiz bu sayfa..

2. [QUOTE=Baturalpi;6118640]
     Alıntı Originally Posted by Baturalpi Yazıyı Oku
    Yatırımcı toplantısında da soruldu, girmeyeceğiz dedi Cevdet bey. Siz orayı kaçırmışsınız Ama orada başka fırsatlar çıkacağına inanıyoruz diye bitirdi.

Cihan bey bu cevap sizeydi yanlış alıntılamışım.
    o gün türk telekom interneti çok sıkıntılıydı, sürekli donuyordu ama ben pınar hanımdan daha önce muhtemelen katılırız dediğini hatırladığım için öyle kalmış aklımda.. teşekkür ederim cevabınız için...

3. Bugünlerde özümüze dönüyoruz sanki...

4. zaten dün endeksi bahane etmeseydi tahtacı 2021 kasım ayında başlayan hareket gelecek derdim. bakalım gerçekten o hareketin bir benzerini yapacak mı yoksa bizi biraz daha bezdirecek mi?

5. Günün en güzel yanı BofA yaklaşık bir milyon satışta olmasına rağmen hissenin %4 kapatması. Bu çok rastlanır bir durum değil..

6. Şu anda 50 üzeri olmaliydi, yeni yetme enerjiler uçtu gitti. Biz bunda kalakaldik. Enflasyonist ortamda 50 üzeri olmaliydi

7.  Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    3. çeyrekte kar çalışması yapan ortak var mı acaba? Kar beklentileri ne durumda acaba?
    Bilanço kar gelen kimisi taban
    Bilanço zarar gelen kimisi taban olmuştur kimi zaman

8. Düzeltme zarar açıklayan tavan olmuştur

Sayfa 568/601 İlkİlk ... 68468518558566567568569570578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •