Sayfa 216/601 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by yolcux Yazıyı Oku
    Firmanın yüzde 80 halka açık olmaz

ELE-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    firmanın % 80'i halka açık değil
    işyat da görülen mal patronların daha önce yabancıya satıp sonra geri aldığı mallardır
    yanılmıyorsam 3 dolar civarı yabancıya satmıştı
    vel hasıl bu firmaya vaktinde birileri 3 dolar değer biçip almıştı.
    hemde yapılan onca yatırımdan önce, bilançoda bu kadar güzel değildi.
    fiili dolaşımdaki pay %21 civarıdır.
    dolaşımda olan 120.milyon civarı hisse vardır.

2. Rekor bende halka arzdan 1000 lotaldım hala bekliyorum.

LG-H635 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Haftaya Allah ömür verirse piyasada bulutlanmazsa ya 6 -7 bandındayız ya da karşı adalardayız yolcu yolunda gerek vakit geldi de geçiyor.

4.  Alıntı Originally Posted by zagor Yazıyı Oku
    Haftaya Allah ömür verirse piyasada bulutlanmazsa ya 6 -7 bandındayız ya da karşı adalardayız yolcu yolunda gerek vakit geldi de geçiyor.
    inşaallah dediğiniz gibi olur cuma günkü hareketleri bana hiç o dediğinizi düşündürmüyor.

5.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    inşaallah dediğiniz gibi olur cuma günkü hareketleri bana hiç o dediğinizi düşündürmüyor.
    10 yıl öncede beş
    10 yıl sonrada beş
    Bence bu hisse beleş
    Yatırımcıları kardeş patronları kalleş.

6. Ne haberi gerek 10 TL olması için sarı enişte ortaklık mi yapsın bizim isimiz Allah'a kaldı gerisi yalan

7.  Alıntı Originally Posted by hafiz1864 Yazıyı Oku
    Ne haberi gerek 10 TL olması için sarı enişte ortaklık mi yapsın bizim isimiz Allah'a kaldı gerisi yalan
    Bir şeyin olması için kul'un iradesi yeterli değildir, allah (cc)ında dilemesi gerekir.
    Ez cümle işimiz her daim allah(cc)a kalır.

8. Alıntıdır.
    Üstad ne güzel özetlemiş.

Kuvvetli büyüme , güzelleşen finansallar , sektörün en iyi oranları ,yeni anlaşma ve yatırım beklentileri , temettü ve bedelsiz moduna doğru hızlı yolculuk vs vs .Biz farklıyız..Fiyatada yansıyacak İNŞALLAH. YTD #aksen

Şuradan dönerse buradan kırarsa ,flama fibo destek direnç vs bunların hepsi anlamsız bu hissede.Tüm yapılanlar bariz bıktırma. kimse bir hisseye sırf sabretmek için girmez. Ama inanıyorsa sonuna kadar da sabretmeli.

Firma kadar firmanın sahipleride kaliteli olacakmış bunu bir kez daha öğrenmiş olduk.. Kazancı ailesine sesleniyorum çok zengin olabilirsiniz ama paradan önemli onur ve şeref vardır..Bunları ALLAH sizede nasip etsin..#aksen

Sayfa 216/601 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •