Sayfa 193/601 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

Aksa enerji üretim'in 2020 yılı 6 aylık konsolide net karı 222.307.057 tl (2019/6 aylık: 107.584.230 tl)

2. Hocam 3,4 farketmez. Biz kurdan pozitif etkilenen bir şirketiz. Piyasa artik bunu öğrense yeter . Ki bunu CFO da bayağı dile getirdi. YTD.
     Alıntı Originally Posted by kerkenez Yazıyı Oku
    2.çeyrek bilanço geldi geçti sonuç ortada. Bu bilanço geride kaldı şimdi önümüzde 3.çeyrek bilançosu var. Ve genel kurulda temmuz ayı sonu itibari ile geçen sene üretim rakamlarını yakalacaklarını söylemişti sayın nişli 2.çeyrek böyle ise beni Bi merak aldı 3.çeyrek bilanço için...
    Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

4.92 açılış oldu.

Dün 4.60 - 4.63 bilanço öncesi benim için iyi fiyat demiş, borsada 109 500 desteğine de dikkat edeceğimi belirtmiştim.
    Benim için kısa süreli güzel kar , satış fırsatını bugün kollayacağım.
    Satışım aksen pahalı olduğu için değil endeks riskini almak istemediğim için olur.
    Aksen hedef fiyatını aracı kurumlar zaten veriyor.
    Benimki kısa vadeli bir işlem orta uzun vadede herkesin hedef fiyatı farklıdır şüphesiz.
    Son düzenleme : parasever; 14-08-2020 saat: 10:26.

4. Kendi yorumlarini alintilayan ve imzasinda reklamini yapan ve ve sitesinin reklamini yapip duran zat. Bulamadin mi hala müridlerini . Hayir burada onu yaptim bunu yaptim diyerek ne amaçliyorsun ya.
     Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    4.92 açılış oldu.

Dün 4.60 - 4.63 bilanço öncesi benim için iyi fiyat demiş, borsada 109 500 desteğine de dikkat edeceğimi belirtmiştim.
    Benim için kısa süreli güzel kar , satış fırsatını bugün kollayacağım.
    Satışım aksen pahalı olduğu için değil endeks riskini almak istemediğim için olur.
    Aksen hedef fiyatını aracı kurumlar zaten veriyor.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

Şeker yatırım 6.2 hedef fiyat vermiş aracı kurumumun söylediği kadarıyla.
    Kurum rapor attığında ekleyeceğim.

Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Kendi yorumlarini alintilayan ve imzasinda reklamini yapan ve ve sitesinin reklamini yapip duran zat. Bulamadin mi hala müridlerini . Hayir burada onu yaptim bunu yaptim diyerek ne amaçliyorsun ya.

Bugün paylaştım cünkü dün 6.6 - 6.63 te bilanço öncesi iyi fiyat dediğim için sorumluluk hissettim.
    "yazdığım her sözün arkasındayım"
    Dün ucuz fiyatta hisseye dikkat çektiğimde rahatsız oldun, bugün herkes güzel karda , isteyen satabilir,
    herkes kendi kararını verebilir.

Beni "burada spekülatör uşaklığı yapanlarla karıştırma, lütfen" haksızlık ediyorsun.
    Son düzenleme : parasever; 14-08-2020 saat: 10:48.

Şeker yatırım 6.2 hedef fiyat vermiş aracı kurumumun söylediği kadarıyla.
    Kurum rapor attığında ekleyeceğim.
    Kısa rapor bu arkadaşlar.

unnamed.jpg

5.08 görüldü şu ana kadar en yüksek, grafik ekte

- Ana yükseliş trendinin çalışmış olması olumlu , bu trend desteği önemli olmaya devam edecek.
    - Gelen bilanço son 2 barın ayı tuzağı olduğunu gösteriyor, ara trend kırılmış süsü vermişler.
    - Bilanço çok iyi geldiği için yarın "4.79 en önemli seviye olacak"
    Burası kem 100 saatlik ağırlıklı ortalama hem de fibonacci %23.6 düzeltme seviyesi.
    - "Eğer burası aşılırsa" 5.07 fibo %38.2 test edilebilir, 200 ağırlıklı ortalama da buradan geçiyor.
    - 5.24, 5.29 bölgesi hem fibo %50 hem de düşüş trend direnci.
    -Eğer geçilirse 5.5 fibo %61.8 çok önemli olur.

Eklediğim endeks grafiğinde de belirttiğim gibi " hisselerde trade ederken bu günlerde endeks grafiğine de dikkat etmek gerek"

Ek 25669

Sayfa 193/601 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •