Sayfa 194/601 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Spk incelesin yazilarini da onlar karar versin. Ben karar mercii degilim. Ama bence hisseyi alip sayfalar boyunca övmek ve satip yerip durmak bence büyük ahlaksızlık. Yaptiniz demiyorum ki ona spk karar verecek. ek olarak ben sizin yanliş yaptiginizi dun gece yazdim. 4.6 falan dediginizde degil. 9 ay onceki haberleri isitip isitip buraya koymak samimi bir hareket degil zannimca. Önce karakter bekler insan.YTD.
     Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    Bugün paylaştım cünkü dün 6.6 - 6.63 te bilanço öncesi iyi fiyat dediğim için sorumluluk hissettim.
    "yazdığım her sözün arkasındayım"
    Dün ucuz fiyatta hisseye dikkat çektiğimde rahatsız oldun, bugün herkes güzel karda , isteyen satabilir,
    herkes kendi kararını verebilir.

Beni "burada spekülatör uşaklığı yapanlarla karıştırma, lütfen" haksızlık ediyorsun.
    Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Spk incelesin yazilarini da onlar karar versin. Ben karar mercii degilim. Ama bence hisseyi alip sayfalar boyunca övmek ve satip yerip durmak bence büyük ahlaksızlık. Yaptiniz demiyorum ki ona spk karar verecek. ek olarak ben sizin yanliş yaptiginizi dun gece yazdim. 4.6 falan dediginizde degil. 9 ay onceki haberleri isitip isitip buraya koymak samimi bir hareket degil zannimca. Önce karakter bekler insan.YTD.

Paylaştığım bilgilerin hepsi doğru bilgiler , bilmeyenler vardır diye iyi niyetle derleyip paylaştım.
    Çünkü düşük fiyatta birileri çıkıp 3.6 fiyatlar olabilir diye grafik ekliyordu.
    Nedense bunu yazana bir lafın olmadı.
    Ne oldu, hisseler istediğin kadar düşmedi mi , istediğini alamadın mı ?
    Saldırıp duruyorsun.

"Beni spekülatör uşaklarıyla karıştırma"
    "Sen şikayet ettiğinde söyle" ben de avukatıma söyleyeceğim o zaman, yazılarını incelesin.
    İyi niyetli insanları karalayıp duruyorsun.
    Sen iyi niyetli misin değil misin hukuk karar vesin.
    Geçmişte birçok şey yazmışsın , birçok kişi tepki göstermiş, yazdıklarının yanlış olduğunu belirtmiş , düzeltme yapmış. Israrla yanlışlarında diretmeye devam etmişsin.
    Bu yazdıkların kasıtlı yanlışlar mı incelemeler göstersin.

Aldığımda da yazdım, sattığımda da yazdım.
    "Yazdığımın tersini yapmadım"
    Suç yazdığının tersini yaptığında oluşur.

Hisseyi dün 4.6 da yazdım bugün 5 lira, dün burada ben hisse ucuz dedikçe bana saldırdın !!!!
    Hala saldırıyor hala sataşıyorsun.
    Rahatsızlığın insanların hisseyi ucuza alıp kar etmeleri mi !!!
    Dikkatini çekiyorum, 5 lirada değil 4.6 - 4.63 fiyatta benim için fırsat yazdım, hisse şimdi 5.03

Sataşmalarına artık cevap vermeyeceğim , dediğim gibi .
    Şikayet ettiğini bana söyle, ben de o anda seni avukatıma havale edeyim
    "Ben yazdığım her yazının arkasındayım, sen yazdığın yanlış yazıların vebalini ödemeye hazır mısın" ?

3.  Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Spk incelesin yazilarini da onlar karar versin. Ben karar mercii degilim. Ama bence hisseyi alip sayfalar boyunca övmek ve satip yerip durmak bence büyük ahlaksızlık. Yaptiniz demiyorum ki ona spk karar verecek. ek olarak ben sizin yanliş yaptiginizi dun gece yazdim. 4.6 falan dediginizde degil. 9 ay onceki haberleri isitip isitip buraya koymak samimi bir hareket degil zannimca. Önce karakter bekler insan.YTD.

Arkadaşın dünkü yazdıklarıyla özellikle Anadolu Yatırım ve bacak işlemleri epey korelasyon içindeydi.. Alakası var yok diyemem tabi.. Ama bağlantısı varsa, Harun Kahramanın yediği cezalık durum doğrudan.. 3-5 bin lotla işlem olmuyordu, fiyatı etkileyen yüz binli lotlar sonuçta..tek tuş 200 küsür bin sattı hatta.. Övücü yazıp az sonra satarsan, sonra geri alman kurtarmıyor
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

Hisse ile ilgili bilgilerimi 11 Ağustos tarihli bu mesajdan sonra paylaştım.
    Bu mesaj hisse 4.63 kapattığında yazılmış.
    Bilanço iyi bekleniyorken , birileri çıkıp panik yaratacak karamsar gerçek dışı yorumlar yapıyorlar, tavsiye veriyorlar.
    Bu mesajlara bir lafın yok , bana saldırıp duruyorsun. Neva91

Alıntı Originally Posted by Oğuz Çelikdemir Yazıyı Oku
    Bir düzeltme yapmak isterim. Hep yabancı satıyor dedim fakat BIYIKLI oldukları aklıma gelmedi. DEUTCHE BANK bıyıklının kralı. Fiyat grafiği ile takas değişimine bakarsanız armut gibi çıkıyor ortaya. Deutche Bank'ta, son hareketten önce alınan malın bitmesine 1 milyon LOT kaldı. Fakat sakat bir durum daha var. Bir önceki hareketin başladığı yeri referans alırsak bu sefer 5 milyon LOT var.

Burayı okuyan kişilere küçük bir tavsiyem var. Hisse tersine dönermi bilemem fakat sakın ek alım falan yapmayı düşünmeyin. Görüntü 3.60-4.00 TL arasını gösteriyor.

Bilançonun fiyatı etkilediğinin ispatı oldu bugün

Alıntı Originally Posted by oguz1975 Yazıyı Oku
    Bilanço ve hisse fiyatı arasında bir korelasyon olduğunu düşünüyor musunuz? (En azından #aksen özelinde..)

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

İyi niyetle bilgi paylaşalım dedik yazdıklarınıza bakın.
    Geçmiş yazılarınıza bakıyorum dürüst birisiniz.
    Geri dönün bir bakın yazdıklarıma.
    Düşük fiyatta 4.63' te birileri hisseyi karalarken , hisse ile ilgili gerçekleri yazdım.
    Endeks yükseldi, direncine geldi, 112 00 üzerinde endekse gelebilecek satışın akseni olumsuz etkileyebileceğini bu nedenle bir miktar satış yapacağımı söyledim , söylediğimi de yaptım, hisse 4.78 gördü dün. Endeks desteğine çekildiğinde
    bilançoya dikkat çektim ve kendim de aynen söylediğim gibi geri çekilmede alım yaptım.
    Bugün için endekste 109 500' ün benim için önemli olduğunu izleyeceğimi , aksen' in ucuz olduğunu ama endeks riski almak istemediğim için satış yapabileceğimi, trade edeceğimi söyledim. Söylediğimi de yapıyorum.
    Eklediğim grafikte destek dirençleri de yazdım.
    "ne söylediysem onu yaptım, ceza alanlar söylediklerinin tersini yapanlar , dürüst davranmayanlar."

Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Arkadaşın dünkü yazdıklarıyla özellikle Anadolu Yatırım ve bacak işlemleri epey korelasyon içindeydi.. Alakası var yok diyemem tabi.. Ama bağlantısı varsa, Harun Kahramanın yediği cezalık durum doğrudan.. 3-5 bin lotla işlem olmuyordu, fiyatı etkileyen yüz binli lotlar sonuçta..tek tuş 200 küsür bin sattı hatta.. Övücü yazıp az sonra satarsan, sonra geri alman kurtarmıyor

7. Benim bu hissede ne ve kim oldugumu sirkette biliyor buradaki bazilari da. Şirkete geri alim yapin şirket degerinizi dusurmeyin diye cagrilar yapip duran da benim. Genel kurulda sorular soran da benim. Demeyeyim diyordum ama 2 sene once de hissenin ederi 2 ay sonra falan 5 lira olacak diye sayfa sayfa yorumlar pompalayip yuzde 15-20 yapinca 4 liradan kacan da sizdiniz. Açık açık söylüyorum yazilariniz, kivirmalariniz, tavriniz, imzaniz hepsi SAHTEKARLIK KOKUYOR. Ha sizin gibi insanlarin yorumlarina bakip hisse alan veya satan varsa bu borsada umarim en yakin zamanda akillanir. Gelelim benim yorumlarim meselelerine; şirketle ilgili biri desinki sen şöyle dedin ama öyle değil, tüm samimiyetimle söylüyorum seve seve özelden tartisir ve hakliysa da kisiyi tebrik ederim. Sizin gibi geçmiş yazilarimi kendim alintilayip sonra sitemin reklamini yapmiyorum ama coğu dediklerim kendi adima tuttu. Teknik yorum da hiç yapmadim, hisseye de hiç 3 olur 5 olur demedim ve demem de. Çünkü teknik bilmem ben. Yani bilirim de teknik biraz göreceli kavram oldugu için yorumda bulunmam. Avukatina söyle benim yorumlarimi bir okusunda senin nasil biri oldugun hakkinda biraz fikir sahibi olsun.
    Paylaştığım bilgilerin hepsi doğru bilgiler , bilmeyenler vardır diye iyi niyetle derleyip paylaştım.
    Çünkü düşük fiyatta birileri çıkıp 3.6 fiyatlar olabilir diye grafik ekliyordu.
    Nedense bunu yazana bir lafın olmadı.
    Ne oldu, hisseler istediğin kadar düşmedi mi , istediğini alamadın mı ?
    Saldırıp duruyorsun.

"Beni spekülatör uşaklarıyla karıştırma"
    "Sen şikayet ettiğinde söyle" ben de avukatıma söyleyeceğim o zaman, yazılarını incelesin.
    İyi niyetli insanları karalayıp duruyorsun.
    Sen iyi niyetli misin değil misin hukuk karar vesin.
    Geçmişte birçok şey yazmışsın , birçok kişi tepki göstermiş, yazdıklarının yanlış olduğunu belirtmiş , düzeltme yapmış. Israrla yanlışlarında diretmeye devam etmişsin.
    Bu yazdıkların kasıtlı yanlışlar mı incelemeler göstersin.

Aldığımda da yazdım, sattığımda da yazdım.
    "Yazdığımın tersini yapmadım"
    Suç yazdığının tersini yaptığında oluşur.

Hisseyi dün 4.6 da yazdım bugün 5 lira, dün burada ben hisse ucuz dedikçe bana saldırdın !!!!
    Hala saldırıyor hala sataşıyorsun.
    Rahatsızlığın insanların hisseyi ucuza alıp kar etmeleri mi !!!
    Dikkatini çekiyorum, 5 lirada değil 4.6 - 4.63 fiyatta benim için fırsat yazdım, hisse şimdi 5.03

Sataşmalarına artık cevap vermeyeceğim , dediğim gibi .
    Şikayet ettiğini bana söyle, ben de o anda seni avukatıma havale edeyim
    "Ben yazdığım her yazının arkasındayım, sen yazdığın yanlış yazıların vebalini ödemeye hazır mısın" ?
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

8. Benimki sana sataşmak değil, uyarmaktı. Ekran görüntülerini de ilgili mercilere posataladim. Gerisi onlarin takdiri.
    Diğer arkadaşlara sesleniyorum.
    Yazdıklarımdan rahatsızsanız, dürüst olmadığımı düşünüyorsanız lütfen söyleyin.
    Bırakacağım yazmayı.
    Bilgi paylaşmak yerine sataşmalara cevap vermekle zaman kaybediyorum.

Sayfa 194/601 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •