Sayfa 106/601 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 841 - 848 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

Alıntı Originally Posted by capoupascap Yazıyı Oku
    oç'luğu nedir nasıl olunur, bu tahta bunun en güzel örneği.. ama bu kadar baskı da boşuna değil onu anlıyoruz, var bir kaşıntıları bakalım.. hayır olsun sonumuz..
    30 binlik alış/satış yazıyorsun kısmi gerçekleşiyor, 5 milyonluk yalaka ara sıra 1milyon alış yazda bizde bir sayfa tavanda seni görelim.

2. Şirket hissede al sat yaparak burdan ek gelir sağlıyor onuda yardım kampanyalarına kullanıyor çok temiz insan bunlar.

3. Şirkette şöyle bir aorun var 1 afrika ülkelerine güven 2 en yüksek satış yapılan Gana da sadece 6.5 yıllık sözleşme olması.2 yılı bitti zaten 4 yıl sonra sözleşme şu an bitecek uzatma çalışması var ama sonuç henüz yok.Diyelim uzatma olmadı 4 yıl sonra bu gelirin neladarı kalır ortada ? En az 10 ar yıllık farklı tarihlerde bitecek 5 güvenilir ülke lazım yoksa hisse üzerinde hep bir baskı olur.Şirket iyi işler çıkarsa da şu an Türkiyede de elektrik üreticileri güzel favök üretiyor artan elektrik fiyatları ve dolar bazlı satışlarla. Afrikaya çok güvenmemek lazım bence 4 yıl sonra ne olacağı belirisiz.Şirketin arayışları devam ediyor.Aynı FAVÖK marjı ile 10 yıllık güzel 2 anlaşma hisseyi çok rahatlacaktır bence... YTD

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. İki yeni anlaşma yapsa bu seferde yatırım yaptı biraz zaman lazım sonra 4 yıl kaldı tekrar anlaşma yapması lazım kağıt 10 yıl önceki fiyatından ucuz bunca sene bir kuruş katmadı mı şirket üzerine.

5. Opec anlaşması tamamdır, gana petrol üreten bir ülke olması nedeniyle opec anlaşması ülkedeki ekonomik çarkların kilitlenmemesi adına olumlu bir gelişme... ikincisi gana kontratı uzamayacak olmasa tesise masraf yapıp gaza donus kararı almazlardı, tahtadaki ayak oyunları günü gelince son bulacaktır, tekkeyi bekleyen çorbayı da fazlasıyla içecektir diye umuyorum

6. Bir kaç arkadaş özel mesajdan sormuş galiba yanlış anlaşılma oldu. Yorum yapmayacağım dedim ama hisseleri sattım demedim, düşüşte bir kısmını ipeke, aselsan ile değiştirmiştim. Şimdi bakıyorum iyi ki değiştirmiştim. 91.000 endekste aksen 3.54tü şu an 97 bin 3.51. Elimde hala asels, ekgyo ve aksen var. Gördüğünüz gibi hisse hala aynı yerde uçan kaçan birşey yok. Bilançoya yakın belki alım yaparım ama ona da daha çok var. Bir çok hisse dipten %50 yaptı minimum doğru düzgün ciro yapmasa bile, bu tahtada büyük baskı var ve yakın zamanda da bitecek gibi gözükmüyor benim baktığım yerden. YTD.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. KAP haberi geldi 15 milyon USD tahsilat var 2.çeyrek bilanço da düzeldi demek bu başka hisse bu habere tavan olurdu bunlar basıyor.

8. 2.çeyrek ödeyeceği faiz kadar tahsilat yapmış İş, Yapı Kredi ve Teradan çete satıyor. Yatacak yeriniz yok.

Sayfa 106/601 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •