Sayfa 73/601 İlkİlk ... 2363717273747583123173573 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 577 - 584 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Ne yazsak boş. Ama benim şirket tarafından anladığım, borçlar azalınca temettü dağıtarak enerji tarafına gaymenkul muamelesi yapmak. Yani yıllık düzenli kar ve holdinge de oradan temettü ile nakit. Yani daha fazla halka açarlar mı bilmiyorum ki 9 senede tek cent bile kazandirmamisken. Hatta o kadar dolar kaybettirmişken. YTD.

Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu şirket 2021 den önce temettü dağıtamaz! Hala çözemedikleri bir gana ve mali uzatma konusu var... yatırımcısına bugune kadar para kazandırmamis bu sirketin yeni bir arzına katılacak adam şu ana kadar yasattirdiklarina bakacak olursak aptalliktir. Sirket yönetim anlayışı degismedigi sürece yeni yatırımcı bulmaları imkansız!!!

2. Ben de kendi tahminlerimi yazayım o zaman 1 milyar 900- 1 milyar 950 milyon TL ciro 125 milyon net kar bekliyorum ana ortaklık.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yarın temettü dağıtır demedik zaten . Mali sanki yalan oldu gibi zaten. Ama 5 ayları daha var bakalım. YTD.
     Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    Bu şirket 2021 den önce temettü dağıtamaz! Hala çözemedikleri bir gana ve mali uzatma konusu var... yatırımcısına bugune kadar para kazandırmamis bu sirketin yeni bir arzına katılacak adam şu ana kadar yasattirdiklarina bakacak olursak aptalliktir. Sirket yönetim anlayışı degismedigi sürece yeni yatırımcı bulmaları imkansız!!!
    Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

4. Bu gaza donus hikay4si tam olarak nedir bilen varsa paylaşabilir mi?

5. 4.04 e 1 milyon lot koydu adam. Almak isteyen varsa..;p

6.  Alıntı Originally Posted by dıpdıp Yazıyı Oku
    4.04 e 1 milyon lot koydu adam. Almak isteyen varsa..;p
    sebebi neydi ki? gerçekten satmak isteyen böyle mi yapar?

7.  Alıntı Originally Posted by kingo_disco Yazıyı Oku
    sebebi neydi ki? gerçekten satmak isteyen böyle mi yapar?
    Sebeb-i belli tahtamdan s.... gidin diyor

Sayfa 73/601 İlkİlk ... 2363717273747583123173573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •