Sayfa 99/601 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 785 - 792 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Hocam bu şirket için zincirlerini kırmak gibi birsey olmazmı.
     Alıntı Originally Posted by Capital1461 Yazıyı Oku
    Eğer yeni bir döviz borçlanması olmadı ise ilk çeyrekte Haziran sonrası döviz pozisyonu büyük ihtimalle artıya geçebilir.YTD.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Avukat2020 Yazıyı Oku
    Teşekkürler değerli yorumlarınız için ancak kapta paylaşılan haberlere baktığımda sanki şirketin hissenin yükselmesini istediğini anlıyorum.
    Hissesinin yükselmesini isteyen sirket buyback yapar... adamlar tahtayı başı boş bırakmış!

3. Bu sene verse verse 25 kuruş temettü verir, neye yararki temettü vermesi???

4. Hissenin önünü açacak tek şey gana kontrat süresinin uzatilmasidir bana göre bu ortamda bunun olmasını beklemek de saflik olur hal böyle olunca bu eşşek bizi daha coooook bekletir

5. Olur da maalesef hareket yok. Yüksek kur şirketin işine geliyor, Kıbrıs ve Afrika PPAları ve Bolu Göynük Eüaşa dolar bazlı satış dolayısıyla. Gana Cedisi de TLye göre daha stabil dolara karşı, daha güçlü duruyor. Gana ve Kıbrıs'tan nakit akışı iyi olduğu sürece yüksek kur çok olumlu. YTD.
     Alıntı Originally Posted by kerkenez Yazıyı Oku
    Hocam bu şirket için zincirlerini kırmak gibi birsey olmazmı.

6. Yine iğne atmalara başladı yukarıya doğru. Hiç hoş değil bu hareketler. 2018 Ağustos’ta 4lerdeyken çok yapıyordu bunu, sonu malum.

7. Ciro ve bilanço 2018'den çok farklı ama tahtadaki hareketler bana da hiç güven vermiyor. 2011'de 5 liradan halka arz olup da tarihi zirvesi 5.25 olan bir kağıttan bahsediyoruz sonuçta. Hisse trend bile oluşturamamış, 2.5-4 TL arası bir grubun oyuncağı olmuş.
     Alıntı Originally Posted by capoupascap Yazıyı Oku
    Yine iğne atmalara başladı yukarıya doğru. Hiç hoş değil bu hareketler. 2018 Ağustos’ta 4lerdeyken çok yapıyordu bunu, sonu malum.

8.  Alıntı Originally Posted by Capital1461 Yazıyı Oku
    Ciro ve bilanço 2018'den çok farklı ama tahtadaki hareketler bana da hiç güven vermiyor. 2011'de 5 liradan halka arz olup da tarihi zirvesi 5.25 olan bir kağıttan bahsediyoruz sonuçta. Hisse trend bile oluşturamamış, 2.5-4 TL arası bir grubun oyuncağı olmuş.

Valla benim gözlemlediğim bu tahta ciro,bilanço,kar,temel,teknik vs hiçbirşeyi dinlemiyor. Sizin daha önceki yorumlarınıza katılıyorum. Beklentiyi hep sıcak tutarak kademeden para kazanıyorlar. Kan emici bir tahta yapıcısı var. Biz de bir umut bekliyoruz işte..

Sayfa 99/601 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •