Sayfa 209/601 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Seni Libya ya davet etsinler, sen enerji müjdesi haberi verilirken -5 yapıp devre kes. Aferin sana. Bunun bedeli olur sana.

2. Hayırlı olsun
    Reis müjde de geç kaldın
    böyle müjde olmaz, sen söyleyecektin!

7 ile 10 yıl sonra kullanılabilecek
    2,3 milyar dolar yatırım gerekiyor
    enerji firmalarının kazancı, nasreddin hocanın borç ödeme fıkrası gibi.
    o bile değil.
    benden akseni alan kazanmıştır ben karışmam, zaten firma kendi verilerine göre fiyatlansa çok yukarılarda olması lazım.

dün sattıktan sonra yazdığım başlıkta bunu demiştim

3.  Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Normal bir geliş olmadığından teknik ne kadar çalışır bilemem hocam.. Temmuz başında gördüğümüz zirveye göre hızlı hareket sebebiyle negatif uyumsuzluk ve ikili tepe oluştu. Ama rallilerde bu oluşum normal sayılır. Yine de özet olarak 5.85-90 üzerinde kalması önemli duruyor diyebilirim şu an.. Buraların normalde en kötü hak ettiğimiz yerler olmasına karşın tahtacımızın niyetini bilemiyoruz maalesef..
    Üstteki yoruma ilave olarak; altta 5.40-50 aralığı dolar grafiği açısından, 5.20 civarı da tl grafik açısından önemli artık.. Ancak bundan sonra kısa vadede klasik paradigma çalışır muhtemelen: "alıcı gelirse düşer, satıcı gelirse çıkar".. Yani iyi alıcı bulurlarsa basarlar, yok satıcı gelirse o zaman mecbur yukarı yaparlar..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

4.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun
    Reis müjde de geç kaldın
    böyle müjde olmaz, sen söyleyecektin!

7 ile 10 yıl sonra kullanılabilecek
    2,3 milyar dolar yatırım gerekiyor
    enerji firmalarının kazancı, nasreddin hocanın borç ödeme fıkrası gibi.
    o bile değil.
    benden akseni alan kazanmıştır ben karışmam, zaten firma kendi verilerine göre fiyatlansa çok yukarılarda olması lazım.

dün sattıktan sonra yazdığım başlıkta bunu demiştim
    kaybol git milletin aklını bulandırma . düşsünde kapayım diye tırtınma.
    Fani dünyanın sefası bir kuru kavga imiş, gerçeğiyle insan olmak her şeyden âlâ imiş.

5. Aşırı fiyat oynaklığından matriks dataları bile devre yaktı.. Saat 15:00 barına geçemedi hala...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

6. Kısa periyotlarda oluşturdukları ikili tepe hedefi de 5.15-20 civarına denk geliyor; illa buraya düşer ya da daha aşağısına düşmez anlamı taşımıyor tabi bu.. Bu haber işi olmasa muhtemelen bilanço sebebiyle biraz oyalayarak zaten yukarı gidecekti, defter değeri 6.38 en basitinden.. Yukarı hareket öne çekilince agresif hareketler oldu; ancak orta uzun vade olumlu bilanço ve beklentilere bir de gaz işinin ilave olduğu gerçeği hala ortada.. "Günlükçü sevmeyen tahta yapıcımız " var malum...
    15dk periyotlu grafik..

Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

7.  Alıntı Originally Posted by temhay Yazıyı Oku
    kaybol git milletin aklını bulandırma . düşsünde kapayım diye tırtınma.
    Şakağıma silah dayasalar bana o niyetle bir kelime yazdıramazlar.

8. Günlük gelenleri tarumar ettiler resmen

Sayfa 209/601 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •