Sayfa 12/69 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon
Arama sonucu : 545 madde; 89 - 96 arası.

Konu: IZFAS - İzmir Firça Sanayi ve Ticaret AŞ

Duhul
    May 2017
    İkamet
    Atatürk'ün Kurduğu T.C
    Gönderi
    114
     Alıntı Originally Posted by yatırımcı06 Yazıyı Oku
    Gelecekte hisse fiyatı ne olur? Bu konuda bir beklentiniz var mı üstad?

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Dostum,beklentilerimi 1-2 sayfa önce uzun bi madde olarak paylaştım.Çalışan kazanan bir firma,bilançonun ilerisi için bize yön göstereceği düşüncesindeyim. Saygılar.

2.  Alıntı Originally Posted by babanın oğlu kemal Yazıyı Oku
    Dostum,beklentilerimi 1-2 sayfa önce uzun bi madde olarak paylaştım.Çalışan kazanan bir firma,bilançonun ilerisi için bize yön göstereceği düşüncesindeyim. Saygılar.
    Kemal abi şimdi okudum. Sen bu işi iyi biliyorsun. Hisse 5 TL olur diyorlar. Senin beklelentin ne abi?

3. sabır taşını çatlatır nasıl bir spekmiş ya sür hadi artık yukarı, kalmadı kimse işte, satmıyor kimse işte malını, sür artık yukarı güldür yüzümüzü

Duhul
    May 2017
    İkamet
    Atatürk'ün Kurduğu T.C
    Gönderi
    114
     Alıntı Originally Posted by yatırımcı06 Yazıyı Oku
    Kemal abi şimdi okudum. Sen bu işi iyi biliyorsun. Hisse 5 TL olur diyorlar. Senin beklelentin ne abi?

ben uzun vade yatırım yaparım,araştırırım ucuz hisseyi bulur beklerimmmm.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    Atatürk'ün Kurduğu T.C
    Gönderi
    114
    %50 BEDELSİZ leriniz hayırlı olsun,arkadaşlar.

6. Şirket yönetim kurulu bugün şirket merkezinde toplanarak;

- Mevcut 11.250.000 TL olan çıkarılmış sermayemizin 20.000.000 TL'lik kayıtlı sermaye tavanı içerisinde kalmak koşuluyla 3.377.722,82 TL'si paylara ilişkin primlerden, 2.247.277,18 TL'si geçmiş yıl karlarından karşılanmak üzere toplam 5.625.000 TL artırılarak 16.875.000 TL'ye yükseltilmesine,

- Şirketimiz çıkarılmış sermayesinin %50 oranında bedelsiz olarak artırılması kapsamında ihraç edilecek 5.625.000 TL nominal değerli payların 125.000 TL nominal değerli kısmının A grubu nama, 5.500.000 TL nominal değerli kısmının B grubu nama pay olarak verilmesine,

- Söz konusu sermaye artırımı nedeniyle oluşacak payların mevcut pay sahiplerine şirketimiz sermayesine iştirakleri oranında bedelsiz olarak kayden dağıtılmasına,

- İhraç belgesinin onaylanması için başta Sermaye Piyasası Kurulu olmak üzere bedelsiz sermaye artırımına ilişkin gerekli diğer işlemler için ilgili kurumlara başvuruda bulunulmasına oy birliği ile karar verilmiş olup , bugün itibariyle SPK ' ya başvuru yapılmıştır.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    Atatürk'ün Kurduğu T.C
    Gönderi
    114
     Alıntı Originally Posted by türkeş Yazıyı Oku
    sabır taşını çatlatır nasıl bir spekmiş ya sür hadi artık yukarı, kalmadı kimse işte, satmıyor kimse işte malını, sür artık yukarı güldür yüzümüzü

Bist de işlem gören en iyi yönetilen ve geleceği en parlak hisseye yatırım yapmışsın,burda al-sat oyunu oynamıyorlar.Gelecekte A grubu yolunda Ulusal pazarda işlem görmeye aday herkesin gözdesi bi hisse olma yolunda bir hisseyi fiyatlandırıyorsun.Adamlar yatırımcısınıda düşünüyor %50 bedelsiz hisse veriyor.Gib piyasada işlem görüp böyle yatırımcıyı kolllayan bir şirket daha varmı Allah için sen söyle. Saygılar.

IZFAS Konsolide 2017/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 113472 Yıllık Değ%:-52 Ana Ortaklık Payları: 113212 Yıllık Değ%:-52

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 12/69 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •