Sayfa 17/69 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon
Arama sonucu : 545 madde; 129 - 136 arası.

Konu: IZFAS - İzmir Firça Sanayi ve Ticaret AŞ

Duhul
    May 2017
    İkamet
    Atatürk'ün Kurduğu T.C
    Gönderi
    114
     Alıntı Originally Posted by orders Yazıyı Oku
    Senin soruna cevabı borsagundem.com vermiş aç oku. Farklı hesaplardan kendin al-sat sonra 5.50

Speğin maliyeti 1-1.70 TL + Aracı kurum komisyonları
    senin sayende izfaş hergün yukarı gidiyor hesap kitap çok biliyorsunya sayende hepimiz para kazanıyoruz.

2. bi brokers birde orders vardı tahta düşecek kaçın dediklerinden beri tahta %50 den fazla yükseldi birde bedelszi yaptı

ortalıkta yoklar gelin biraz daha yazın tahta düşecek yanacak bitecek kül olacak diye de yükselişi devam etsin :D

Duhul
    May 2017
    İkamet
    Atatürk'ün Kurduğu T.C
    Gönderi
    114
     Alıntı Originally Posted by türkeş Yazıyı Oku
    bi brokers birde orders vardı tahta düşecek kaçın dediklerinden beri tahta %50 den fazla yükseldi birde bedelszi yaptı

ortalıkta yoklar gelin biraz daha yazın tahta düşecek yanacak bitecek kül olacak diye de yükselişi devam etsin :D

speğin gerçek adamları bunlar,zaten fiyatı düşmeyen hissemi var,ozmn herkes borsadan zengin olsun ,işi gücü bıraksın fiyatlar hep yükselsin .varmı böyle bi dunya.kazançı güzel gelen satsın karı cebe alsın.hissenin aşığı felan değiliz sonuçta gün gelecek bizde satıcaz.adam heryerde kötülercesine yazmış,sanki o yazınca hisse düşecek.
    ozmn bende gideyim iscye yazayım bunlar hesap işletim ücretini çok alıyorlar yatırımcıyı kekliyorlar diye düşsün hisse.

4. herkese günaydın bilen birisi muhakkak vardır diye bişey sormak istiyorum bilen varsa lütfen açıklasın

şimdi dün akşam kurumum aradı ve elimde ki 15000 lot izfaş hisse senetine karşılık günlük 50 lira vererek kiralamak isteyen müşteriler var kiralamak istermisin diye sordu

şimdi sorularım

1. malımı neden kiralamak istiyorlar benden 50 lira vererek kiralamak isteyeceklerine tahtadan alsalar daha iyi değil mi?
    2. bu tür işlemler hangi amaçla kimler tarafından yapılıyor
    3. vermek mantıklı mı verdiğim zaman istediğim yerde istediğim zaamn alıp-satabilirmiyim

konuya hakim birisi varsa açıklarsa sevinirim

Riskli kağıtların başında gelen tahtalardan gibi bi görüntü oluşmuş günlük hacme bak 14378 lot ve bu hacimle günlükde düşük 3,94 yüksek 4,10 kapanıs 4,05 bu kağıt şelale olursa kimse şaşırmasın böyle kağıtta alım satım cok zor olur heleki satmak ısteyen alıcıyı nerden bulacanda vercen sakat

Alıntı Originally Posted by türkeş Yazıyı Oku
    herkese günaydın bilen birisi muhakkak vardır diye bişey sormak istiyorum bilen varsa lütfen açıklasın

şimdi dün akşam kurumum aradı ve elimde ki 15000 lot izfaş hisse senetine karşılık günlük 50 lira vererek kiralamak isteyen müşteriler var kiralamak istermisin diye sordu

şimdi sorularım

1. malımı neden kiralamak istiyorlar benden 50 lira vererek kiralamak isteyeceklerine tahtadan alsalar daha iyi değil mi?
    2. bu tür işlemler hangi amaçla kimler tarafından yapılıyor
    3. vermek mantıklı mı verdiğim zaman istediğim yerde istediğim zaamn alıp-satabilirmiyim

konuya hakim birisi varsa açıklarsa sevinirim
    Günlük kiralama sanırım bu tarz şeyler olabiliyor net bılemıyorum fakat misal sizden kağıdınızı kıraladıklarında sizin alım satım yapma şansınız olmaz bu nasıl olsun urununuzu kıraya verıp gene sız kullanamazsınız

7. Muhtemelen kağıtta operasyon yapılacaktır. Onun için kiralama istemişlerdir. Genelde açığa satış yapanlar yerine mal koyamadıkları zaman temerüde düşmemek için kiralama yapıyorlar. Bu hissedeki hisse yapıcı sallamak istiyorlardı. Bu hissede büyük miktarda satmakta almakta zor.

8. Aylık En Yüksek
    4,17
    Yıllık En Düşük
    0.79
    Yıllık En Yüksek
    4.17
    kapanış
    4.05
    yıllık değişim % 370.59

filler kıpraşır otlar ezilir

Sayfa 17/69 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon

Yer İmleri