Sayfa 2/69 İlkİlk 12341252 ... SonSon
Arama sonucu : 545 madde; 9 - 16 arası.

Konu: IZFAS - İzmir Firça Sanayi ve Ticaret AŞ

3. Bu gedikte kaç lot var acaba? Herzamanki haldır guldur işlemleri yapıyor 2 gündür.

4. KAP: IZFAS [IZFAS ] İZMİR FIRÇA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim
    Orjinal Link:
    https://www.kap.org.tr/Bildirim/589703 Dosyalar:
    https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...5a89bfb4783726

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...5a89bfb48a3727

Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim
    Özet Bilgi 2016 YILI GENEL KURUL TOPLANTI ÇAĞRISI
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Evet
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır
    İlgili Şirketler IZFAS
    Düzeltme Nedeni finansal tabloların acıklama süresi ile genel kurul toplantısının yapılacağı tarih arasındaki 21 günlük zorunlu sürenin aşılması ile hak kullanım işlemleri bölümünün seçilmemesi nedeniyle
    Genel Kurul Çağrısı
    Genel Kurul Tipi Olağan Genel Kurul
    Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi 01.01.2016
    Hesap Dönemi Bitiş Tarihi 31.12.2016
    Karar Tarihi 01.03.2017
    Genel Kurul Tarihi 28.03.2017
    Genel Kurul Saati 10:00
    GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih 27.03.2017
    Ülke Türkiye
    Şehir İZMİR
    İlçe KONAK
    Adres İsmet Kaptan Mahallesi, Gazi Osman Paşa Bulvarı No:7 35210 ( İZMİR HİLTON OTELİ )
    Gündem Maddeleri
    1 - Açılış ve Toplantı Başkanlığının oluşturulması
    2 - Genel kurul toplantı tutanağının imzalanması için toplantı başkanlığına yetki verilmesi
    3 - 2016 yılına ilişkin Yönetim kurulu yıllık faaliyet raporunun okunması ve müzakeresi.
    4 - Bağımsız denetim kuruluşu tarafından hazırlanan 2016 yılına ilişkin bağımsız denetim raporunun okunması ve görüşülmesi
    5 - 2016 yılı Finansal tabloların okunması, görüşülmesi ve onaylanması konusunda karar verilmesi
    6 - Yönetim kurulu üyelerinin 2016 yılı faaliyetleri nedeniyle ayrı ayrı ibra edilmeleri konusunun görüşülerek karara bağlanması
    7 - Faaliyet yılı içerinsinde yönetim kurulu üyelerinde eksilme meydana gelmiş ve yönetim kurulunca atama yapılmış ise atamanın genel kurulca onanması
    8 - Yönetim kurulu üyelerinin ücretleri ile hzuur hakkı , ikramiye ve prim gibi hakların belirlenmesi
    9 - Şirket Yönetim Kurulu'nun 2016 yılına ilişkin kar dağıtım önerisinin görüşülmesi ve karara bağlanması,
    10 - Türk Ticaret Kanunu ve Sermaye Piyasası Kanunu gereği 2017 yılı hesap ve işlemlerinin denetimi için Yönetim Kurulunun bağımsız denetim kuruluşu seçimi ile ilgili önerisinin görüşülerek karara bağlanması,
    11 - 2016 yılı içinde yapılan bağış ve yardımlara ilişkin pay sahiplerine bilgi verilmesi ve 2017 yılı için yapılacak bağış ve yardım sınırının belirlenmesi,
    12 - Yönetim Kurulu üyelerine Türk Ticaret Kanunu'nun 395 ve 396. maddelerinde belirtilen işleri yapabilmeleri için izin verilmesi,
    13 - Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-17.1 sayılı Kurumsal Yönetim Tebliği'nin 12. maddesinin 4. fıkrası uyarınca şirketimiz tarafından üçüncü kişiler lehine verilmiş olan teminat, rehin, ipotek ve kefaletler ile elde edilen gelir veya menfaatlere ilişkin pay sahiplerine bilgi verilmesi,
    14 - Dilek, temenniler ve kapanış.
    Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri
    Kar Payı Dağıtım
    Genel Kurul Çağrı Dökümanları
    EK: 1 Vekaletname.pdf - Diğer Genel Kurul Çağrı Dokümanı
    EK: 2 IZFAS Genel Kurul Toplantısı Davet Yazısı.pdf - Genel Kurul Bilgilendirme Dokümanı
    Ek Açıklamalar
    Şirketimiz yönetim kurulu 21.03.2017 tarihinde yapılacak olan 2016 yılı genel kurulunun gereken lüzum üzerine , toplantının 28.03.2017 tarih ve saat 10.00'da İsmet Kaptan Mahallesi, Gazi Osman Paşa Bulvarı No:7 35210 Konak/İzmir adresinde bulunan Hilton İzmir otelinde yapılmasına, pay sahiplerine yapılacak Genel Kurul Çağrısının www.izmirfirca.com.tr internet adresinde ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda ilan edilmesine oybirliği ile karar verildi.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.
    Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

son bir ayda alanlar

satanlar

Sayfa 2/69 İlkİlk 12341252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •