Sayfa 22/69 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon
Arama sonucu : 545 madde; 169 - 176 arası.

Konu: IZFAS - İzmir Firça Sanayi ve Ticaret AŞ

1. alemin kralı izfaş izfaş izfaş lay la lalala

Duhul
    May 2017
    İkamet
    Atatürk'ün Kurduğu T.C
    Gönderi
    114
    yıllar önce böyle bir hisse alıp keyfini sürecekken yine abuk sabuk adamlar yüzünden yarı yolda trenden inmişti.bu sefer inat ettim ya zengin oluruz ya da az karla çıkarız.daha önce sattığım hisse arka arkaya gelen beklentilerle elinde olanı zengin etti,satım fırsatını her zman veriyorsa beklentisi var diye düşünüyorum.

3. 2. beyaz filo yolda yolun açık olsun

Duhul
    May 2017
    İkamet
    Atatürk'ün Kurduğu T.C
    Gönderi
    114
     Alıntı Originally Posted by spekulator Yazıyı Oku
    2. beyaz filo yolda yolun açık olsun
    Kafaya taktım 1sene daha burdayım,böyle istikrarlı devam ederse dediğiniz gibi olacak galiba.

5. vayyyyy be neler olmuş burda 8.19

Duhul
    May 2017
    İkamet
    Atatürk'ün Kurduğu T.C
    Gönderi
    114
     Alıntı Originally Posted by türkeş Yazıyı Oku
    vayyyyy be neler olmuş burda 8.19
    1000lotla 30kademe düşer diyen geri zekalılar vardı hani ,o dediklerinden sonra kaç kademe gitti ben sayamadım.

Bence bu hissede ciddi şeyler olacak gibi , bugun seans odasında izledim adamlar silip süpürdü ne kadar satan varsa hiç bakmadan aldılar.kademeleri ve alan satanı görünce daha iyi anlıyorsunuz.hatta seans sonuna doğru elindeki hisseden kurtulmak isteyen biri resmen aşağıya doğru basarak sattı ona bile banamısın demediler saniyesinde toparladı.karar verdim yarından itibaren bende alım satım ekranını görebileceğim sistemden satın alıcam.yüzeyselle bu iş olmuyormuş gerçekten.

7. vbts bugün kalktı tecrübelerim önümüzde ki 1-2 ay çok marj yakalanır diyor takipteyiz

Duhul
    May 2017
    İkamet
    Atatürk'ün Kurduğu T.C
    Gönderi
    114
    Bitcoin in kralı burda . İZCOİN buraya yazıyorum isteyen screen alsın ,yazdığımı silmeyeceğim.

Kimseye al-sat demiyorum . Önümüzdeki sene herkes İzcoini konuşuyor olacak o kadar da iddaliyım .

Banvitte - Link - Beyazda ne olduysa biz elimizdekini erken verdikten sonra oldu. Burdan inşallah emekli oluruz.

Sayfa 22/69 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •