Sayfa 103/603 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 817 - 824 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by aslanbey Yazıyı Oku
    Bır alkim gibi bedelsiz yakışır jant a da. .Bu sermaye bu karla
    Alkimciler belki de o umutla geldiler buraya, Alkim son 3-4 ayda hareketin kralını yaptı yapmaya devam ediyor.
    Jants 2014 yılında bedelsiz için başvuru yaptı ama öncesindeki hareketler yüzünden SPK kabul etmedi, iptal etti.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Zamanı geliyor dur belki de. .

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Alkimciler belki de o umutla geldiler buraya, Alkim son 3-4 ayda hareketin kralını yaptı yapmaya devam ediyor.
    Jants 2014 yılında bedelsiz için başvuru yaptı ama öncesindeki hareketler yüzünden SPK kabul etmedi, iptal etti.
    eee sabır işte ben 3 hafta önce alka alkim almıştım hala duruyor maliyet baya güzel verince bu janta komple dalacam beklesin bakakım temettü verimi bu kadar güzel bir kagıt bir kaç tane başı ege çeker bu ikinci sırada bence
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

4.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    eee sabır işte ben 3 hafta önce alka alkim almıştım hala duruyor maliyet baya güzel verince bu janta komple dalacam beklesin bakakım
    Maşallah, imzanızdan beli oluyor, dokuzuncu voltada dalacağım diyorsunuz yani, siz yine de Jants'a özel onu 19 volta yapın.
    Bu arada geçmişte Alkim'in cefasını çok çektim ama sefasını süremedim, tamamen sabır işi, her hissenin bir zamanı var, şimdi onun zamanı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. Bugün hayli dalgalı tahta. .yönünü cizecektir herhalde

6. jantsa haftalık grafik . y t d

7. Mühim olan 60 üstü kalabilmek mi acaba
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

Sayfa 103/603 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •