Sayfa 125/603 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. çok teşekkürler sn Kartopu, resim küçükleri avlamışlar gibi görünüyor

2.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    Analizleri siz mi hazırladınız Sn. kartopu

3. 25 Şubat 2020 günü 57.93 ile başlayan Jantsa günü 55.83 ile kapatmış ve yükseliş kanalının altında kapanış yaparak yükseliş trendi sona ermisti...Akabinde 23 Marta(35 TL) kadar düştü ...Ancak bugün 25 Subatta kırılan kanalın üzerine geri döndü...Tabii bu arada aradan 2 ay geçti...Bu kanalın üzerinde tutunabilirse 6 Ağustos 2019 da 29 TL den başlayan trende geri dönmüş olacak...Bu trendin gösterdiği nihahi hedefler alt kanal;73.45 Üst kanal;81.92
    Bugün dikkat ederseniz 73.95 ten döndü...Bu tesadüf mü?Sağlıcakla Kalın...

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Analizleri siz mi hazırladınız Sn. kartopu
    hayır bir siteden buldum bildiğim şeyler zaten ama herkesin okuyup bilgi sahibi olması için foruma ekledim herkesin bilanço okumasını bilmesi lazım grafiği tekniği de az çok anlaması bilmesi gerekir kimsenin tüyosuna inanmaması için twitter de öyle tipler varki resmen hisse pazarlıyorlar hisse ismi söylüyorlar bazıları saat veriyor 1 saat sonra hisse ismi açıklayacağım diye adam önceden alıyor hisseyi açıklayınca takipcileri almaya başlıyor yüzde 3 / 5 yükselince yıkıyor alıcıların üzerine açıkladığı hisselerin de hepsi çöp hisse . birde harun kahraman diye birisi var tmmb başkanın ismail karamanın yeğeni söke çimi pazarlıyomuş söke çim in sahibi batı çimin değerini geçti 1 40 gösterdiler sermaye 400 milyon 3 aylıkda 102 milyon zarar gelmiş defter değeri 73 kuruş borç paçadan akıyor birde dinden imandan bahsediyor hisseyi pazarlayıp yüksekden satıyor kim alıyor küçük yatırımcı , tüyo peşinden koşanlar yazık milletin parasını gasp ediyorlar ağlayanın malı gülene hayır etmez
    yatırım tavsiyesi değildir

5.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    Teşekkür ediyorum sn;kartopu

6.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    hayır bir siteden buldum bildiğim şeyler zaten ama herkesin okuyup bilgi sahibi olması için foruma ekledim herkesin bilanço okumasını bilmesi lazım grafiği tekniği de az çok anlaması bilmesi gerekir kimsenin tüyosuna inanmaması için twitter de öyle tipler varki resmen hisse pazarlıyorlar hisse ismi söylüyorlar bazıları saat veriyor 1 saat sonra hisse ismi açıklayacağım diye adam önceden alıyor hisseyi açıklayınca takipcileri almaya başlıyor yüzde 3 / 5 yükselince yıkıyor alıcıların üzerine açıkladığı hisselerin de hepsi çöp hisse . birde harun kahraman diye birisi var tmmb başkanın ismail karamanın yeğeni söke çimi pazarlıyomuş söke çim in sahibi batı çimin değerini geçti 1 40 gösterdiler sermaye 400 milyon 3 aylıkda 102 milyon zarar gelmiş defter değeri 73 kuruş borç paçadan akıyor birde dinden imandan bahsediyor hisseyi pazarlayıp yüksekden satıyor kim alıyor küçük yatırımcı , tüyo peşinden koşanlar yazık milletin parasını gasp ediyorlar ağlayanın malı gülene hayır etmez
    müthiş güzel.ve tertrmiz bir bakış açısı,

7.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim. Video da ki şahsı twitter hesabından izlediğim kadarıyla iyi niyetli faydalı bilgiler paylaşıyor. Ancak dediğiniz gibi orası apayrı bir alem o kadar çok art niyetli vicdansız hesaplar var ki, yazık borsadan fazla anlamayan çabuk para kazanmak isteyen acemilere olmayacak hedefler gösterip sonra hisseleri yukarıdan boşaltıyorlar. Ama dediğiniz gibi çekirge bir sıçrar iki sıçrar üçüncüde onlarda başkalarına yakalanırlar. Borsayı ''kumar'' olarak görüp öyle davrananlar eninde sonunda kaybetmeye mahkumdurlar. Neyse biz işimize bakıyoruz bunlar bize göre işler değil, yatırımcı zihniyetiyle davranmak ve bilgilenmek durumundayız. Hayırlısı olsun, iyi akşamlar.

Sayfa 125/603 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •