Sayfa 203/603 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by aslanbey Yazıyı Oku
    oyak ve tacirler iyi çıkış yapmış yada öyleymiş gibi göstermişler..tavan kapamak o satışlara rağmen güzel..bence bilanço için çok erken..
    oyak dün de 28 bin lot satmıştı bugün 36 milyon bunlar hepsi emeklilik yatırımın malları onları satıyor . y t d

2. oyak bugün 36 bin lot sattı düzeltme için yazdım . y t d

3. tesekkürler sn kartopu...
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

4. bu fiyatların üstün de kapanışlar devam eserse yeni kanallara yelken açacak gibi duruyor ama teyit için 2 kapanış daha olmalı herhalde
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

5. gün.. yarın önemli bir gün sanırım..

6.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    oyak dün de 28 bin lot satmıştı bugün 36 milyon bunlar hepsi emeklilik yatırımın malları onları satıyor . y t d
    Bu çok iyi fondaki malları buralardan alıyorlarsa, senedin önü açılıyor demektir cantçılar...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bu çok iyi fondaki malları buralardan alıyorlarsa, senedin önü açılıyor demektir cantçılar...
    Gözün aydın DEMİR YAMAN ......!!!!

Arada datagate de yaz .....Biliyorsun FENERBAHÇE mizn başkanvekili EROL BİLECİK Datagate in sahibi.....!!!

Ben sana dediğim 80 lotla yola devam ediyorum DGATE de.....Arada yaz oraya da....!!!!

Bugün şirketten haber geldi % 10 mal satacağım diye.....Biliyorsun 3 milyon lot mal satacaklar ....Hubvc gibi fiyat yükselte yükselte satablirler piyasaya.....!!!

Sayfa 203/603 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •