Sayfa 234/603 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. gün.. şahsım adına ilk hedefime az kaldı.. bu hedef daha önceleri aylık grafikte paylaşılmıştı..

2.  Alıntı Originally Posted by mkaragoz Yazıyı Oku
    hocam kağıt kayıtlı sermaye sisteminde. sermaye artırması için genel kurulu beklemesine gerek yok. isterse yarın bile yönetim kurulu kararıyla sermaye artışı haberi gönderebilir. ama 2021 yılının sonuna kadar süreleri var. üçüncü bir 5 yıl da alabilirler. ben bu ani yükselişi kendimce acaba sermaye artışı mı geliyor diye yorumlamıştım. herkese sağlık ve bol kazançlar dilerim. ytd.
    Sn Karagöz , elbette sermaye artışı için genel kurulu beklemeye gerek yok . Bunu kastetmiyorum ki ! Benim şirket hakkında beklentimi dile getirmeye çalışıyorum sadece . Bakmışsınız 5 dk sonra haberi çakmışlar bilmem şu kadar diye o ayrı mevzu .
    Anlaşamadığımız konu ,kayıtlı sermaye tavanı konusu . Tekrar ediyorum , şu anki mevcut k.s.tavanı dahi sermaye artımı yapmalarına engel değil.(5 yılda bir tavanı arttırım zorunluluğunu dikkate dahi almıyorum)
    Benim kafam hala 2013 sonunda açıklanıp gerçekleşmeyen % 350 bedelsizde . Şirketin bu seneki performansına bakıp durum değerlendirmesi yaptığımda ,bir vizyon ortaya koyup -vergi yükümlülüğünden de bertaraf olmak için - 2021 g.k. da gündem maddesi olmasını bekliyorum.Hepsi bundan ibaret .
    Salık ve bol kazanç dileklerimle

3. neden tavan tavan? balon mu cikis

4.  Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    neden tavan tavan? balon mu cikis
    Yerli oto hikayesi var..Bedelsiz beklentisi var.. Karlılığı yüksek, kasası dolu bir şirket..Bfren, Fmizp gibi sektörel benzerlerinin pd/dd oranları 40'larda geziyor. Bu çok geri kalmıştı.2 yıldır baskılayan fonların baskısının kalkması ve şirketin elindeki 106 bin lotun da dün kapışılması sonrasında önünün daha da açıldığını düşünüyorum..İşin teknik boyutunu bilmem.. O iş sevenhill arkadaşta

5.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    grafik atmak için erken ama sanki günlükte yeni bir kanal oluşumu mevcut..

emin olduğumda atarım inşallah..
    halen emin olmamakla beraber takip ediyorum.. dolar bazlı max. geçildi.. herkes ikinci egeen olabilir diyor..

olacaksa nasıl olacak bu iş deyip hayırlısı diyorum..

6. hisse tavandayken patron satış haberi göndermesi ve satması korkuttu, bu nedenle sattım çıktım, nasip bu kadarmış

7. Eksilen yok galiba inş yarında devam

8.  Alıntı Originally Posted by DRİSO Yazıyı Oku
    hisse tavandayken patron satış haberi göndermesi ve satması korkuttu, bu nedenle sattım çıktım, nasip bu kadarmış
    hayırlısı olsun
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

Sayfa 234/603 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •