Sayfa 236/603 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by Tekniksiz Yazıyı Oku
    Sorumun cevabini bilen yok mu? Sevenhill senin fikrin ne kardes
    bu konulardan hiç anlamıyorum ki.. sn. kartopu belki biliyordur takas verileri attığı için..

2. dündü sanırım kısa göstergelerden birinde bir indikatör için tatmin etmiyor ilerleyen güzlerde bir düzeltme gelebilir demiştim.. bugünde tavandan kapatmaması kısada indikatörleri bozdu biraz.. kademeli çıkış yaptığım için bir miktar tavandan çıkışım oldu bugün..

açıkçası bir düzeltme bekliyorum, ve durumu göre poz alıyorum kendi adıma..

3. Forumda o kadar çok gereksiz yazılar var ki komplo teoriler , falan filan hisse ye benzetmeler , fiyat vermeler , aldım sattım demeler bunların kimseye faydası olmaz sayfalar gereksiz hiç faydası olmayan şeylerle doluyor. 18 haziran 2019 dan bugüne kadar hisse ile ilgileniyorum o zaman 28 00 / 29 00 tl civarındaydı borsada yatırımcı hemen kazanayım diyor hisseden hisseye atlıyor sonu hüsran oluyor birinden biraz kazanır diğerinden 2 katı verir . borsada önce kendi paran olacak emanet para olmaz , bilgin olacak temel teknik bileceksin , sabrın olacak , en son şansın olacak yoksa çok zor kazanır yatırımcı
    yatırım tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    halen emin olmamakla beraber takip ediyorum.. dolar bazlı max. geçildi.. herkes ikinci egeen olabilir diyor..

olacaksa nasıl olacak bu iş deyip hayırlısı diyorum..

düzeltme afaki olursa stop noktam alttaki destek çizgisi olur..

5. sn. kartopu iyi özetlemiş konuyu..

aslında buraya atılan 3-4 çizgiden oluşan grafiklerin çokta bir anlamı yok teknik bilmeyen için.. çünkü şahsım adına bu grafikleri 3-4 indikatör ilave ederek kararlar veriyorum.. bu indikatörler de grafikte yok maalesef..

bu üç dört indikatörün ismini veya sözlük anlamını bilmekte yetmiyor.. çizimler ve bu indikatörler arasında uyum, indikatörlerin kendi arasında uyumu, indikatörün durumu neyi işaret ediyor vs. vs. vs. bilmek gerekiyor..

kısaca kendin için bir stratejin olması gerekiyor.. yoksa zorrrr..

6. 2 indikatör ile hissenin hareketini takip ederek uyum sağladığını görebiliyoruz aşağıdaki resimde de indikatörün ne anlattığını okuyabilirsiniz . Yatırım tavsiyesi değildir

7. dolar gün.. bu son grafiğim olsun..

max. fiyatın üzerinde şu an..

iki tane trend çizgisi var.

1 nolu trend de birinci denemede direçten dönmüş, ikinci denemede yine dönmüş, üçüncü denemede direnç kırılmış görünüyor..

2 nolu trend çizgisinde iki kere destek görevi görmüş, üçüncüde bu destek kırılmış. dördüncü gelişinde destek direnç görevi görmüş. şu an beşinci gelişi ve tam dirençte..

artık dolar bazlı günlük grafikte basitçe direnç ve destekler belli..

tüm arkadaşlara iyi akşamlar ve bol kazançlar..

8. Bu şirket her yıl 100 milyon kâr yazarsa ..teknik falan hikaye olur 1000 üzerine yerleşir..

Sayfa 236/603 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •