Sayfa 297/603 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    teknik diye burya gelenler malmı kaptırmış oldu demek istiyorsun.. keko...bu teknik deyip heryeri zehirliyorlar..telefonlara bile grafik geliyor yok düşeni kırdı diye sonrada mal kitliyorlar millete...sebepler çok adam malı veriyor yemeden içmeden kesiliyor kağıt sözde düşşün yada çıksın diye hemen grafik...arada bir tutar tabiki ama genellikle hüsran.arkadan nal toplarlar...biri gider biri gelir...çünkü em kolayı çizgileri çeşitlendirmek....
    Meho kardes bu hisse yaklaşık 2 aydır elimdedir. .Şu ana kadar bir defa dahi trade etmedim. .fiyat 170 iken ilk geldiğimde grafiğe göre yaptığım yorumda hissenin uzun soluklu bir çıkış süreci yaşayacağını olası çıkışında çanak kulp formasyonu uygulanacağını söylemiştim. .

Şu ana kadar beklentilerim dahilinde hareket ettiğini söyleyebilirim. ..gerçi Son düzeltmeyi fiyat 300 civarlarında yapmasını bekliyordum. ...ama genel anlamda pek bir sapma yok...

Düzeltme bitti sözüm 13 yıllık Borsa tecrübesine dayanarak söyledim. .sonucu bende merak ile izliyor olacağım. ..

2.  Alıntı Originally Posted by Nedensiz Yazıyı Oku
    Bencede olmadı malesef şu an düşükte olsa ihtimal dahilinde düşer demiyorum düşsün de demiyorum bana görede hep yeni zirveler yapmış ve yapacaktırda ama üsten mal alıp maliyet düşürmeye çalışanlar için yol göstermesi açısında belirlenmiş seviyelerdır yoksa bomba gibi şirket tahminler kısa vade orta uzun vade sorun yok 2021 bedelsiz veya temettü açıklamaları oldugu zaman zaten bu seviyelerin çok üzerinde olacaktır bende inanmasam burda olmam
    212 altı zor..düzeltmeyi kısa sürede yaptı ve bitti kanımca..y.t.d

3.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    212 altı zor..düzeltmeyi kısa sürede yaptı ve bitti kanımca..y.t.d
    Pzt kapanışını görmeden net birşey söylenemez ama haftalık kapanış olarak güzel kapadı

4. pastırmalı kadayıf bir tarzı var amcanın...

5. Açılışta boş kademelere hacimsiz bas hisseyi geri çek sonra mal gelsin diye bekle..

6. alt desteğe gelse de mallansak..

7. endeks bu gün sert düştü arkadaşlar...ne yazık ki tüm hisseler aynı oranlarda olumsuz etkilendi...endeks bozulmasaydı ?? jantsadan güzel çıkışlar bekliyordum..umarım endeks düzeldiğinde jantsa bu düşüşlerin acısını fazlası ile çıkarır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. 224.3 bugün için en kritik seviye altı olursa yarında salması ihtimal dahilinde sonrası 240 250 arası tepki gelebilr

Sayfa 297/603 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •