Sayfa 30/603 İlkİlk ... 2028293031324080130530 ... SonSon
Arama sonucu : 4821 madde; 233 - 240 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. Hedefi 64 diyemi belirlendi para babaları daha iyi bilir

2. bilanço istediğimiz gibi gelirse para babaları mecburen taşıyacaklardır.

3. Bir gün öyle bir gelecekler ki ...biz burda olur muyuz bilemem...Tire de bir gün gelecekler demiştik.Öyle bile geldiler ki 1 i 5 yaptılar...Tirede de söyledik ama bekleyemedik...1.50 lerden alıp 1.83 ten verdik...7.69 a kadar gitti ...Sabır acıdır meyvesi tatlıdır...ama biz beklemeye sabrımız yok...
     Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    bilanço istediğimiz gibi gelirse para babaları mecburen taşıyacaklardır.
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. sn metamorfoz hisse varsın gitmesin önemli değil gerçekten ben son çeyrek 20 ve üstü gelirse min 5 tl temettü verirler buda bize yeter ,

5. Uzun zamandır takip ettiğim Jantsa'ya cuma günü küçük bir alış yaptım. Zirvelerde dolaştığı için fazla cesaret edemedim. Bilanço beklentisini olumlu görüyorum. Umarım yanıltmaz. Fırsat yakaladıkça ufak ufak alımlara devam edeceğim. Bu kağıdı seçenler doğru tercihte bulunmuşlar. Herkese bol kazançlar diliyorum.

6. sn cemmer97 sizede hayırlı olsun , mali yapısı sağlam bilanço beklendiği gibi gelirse yeni zirveler hedeflenebilir. bekleyip göreceğiz

7.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    sn cemmer97 sizede hayırlı olsun , mali yapısı sağlam bilanço beklendiği gibi gelirse yeni zirveler hedeflenebilir. bekleyip göreceğiz
    Teşekkür ederim sayın foton. Ben 12 aylık karın borsa ortalamasının üzerinde geleceğini düşünüyorum. Daha doğrusu enflasyonun epey üzerinde kar elde eden sağlam ve güvenilir şirketler arasında ön sıralarda olacağı kanaatindeyim. 9 aylık bilançolarda bunu ortaya koydu. Son çeyrekte önemli bir olumsuzluk olmadığına göre aynı ivme devam edecektir görüşündeyim. Sonucu öğrenmek için fazla bir zaman kalmadı. 54-55 lerden alamadığıma üzülüyorum. Borsa endeksi zirvelerde olduğu için cesaret edemedim. Fakat baktım ki Jantsa'da da geri vites yok bismillah diyerek ilk girişi yaptım. Önce dediğim gibi her fırsatta takviye yapacağım. Bilgi paylaşımı açısından da güzel bir sayfa olmasını ümit ediyorum. Tüm hissedaşlara hayırlı kazançlar diliyorum.

Sayfa 30/603 İlkİlk ... 2028293031324080130530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •