Sayfa 386/603 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 3,081 - 3,088 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by mesude Yazıyı Oku
    galiba ben kaldim buralarda herkes satmış bakalim
    sn.mesude,ben 2013 ten beri buradayım...Kimler geldi kimler geçti...
    ve daha kimler gelecek ve gidecek...

2. Woww Bravo size tam yatırımcı olmusunuz .. ayrılmayı düşünmüyormusunuz

3.  Alıntı Originally Posted by mesude Yazıyı Oku
    Woww Bravo size tam yatırımcı olmusunuz .. ayrılmayı düşünmüyormusunuz
    Şu anda daha iyi bir hisse yok (kişisel düşüncem).her hissenin kritik bir rakamı vardır.jantsa o kritik rakamdan hala uzak.

4. Bu arada,belirtmeliyim ki hiç bir hisse hiç bir zaman direkt olarak o hedeflere gitmez.Mutlaka düzeltmeler gelir.Jantsa da geçmişte defalarca düzeltme yapmıştır.Hissenin şiştiği zamanlarda sadece "gidiyor" diye atlayan palamutlar olmuştur ve halen olmaktadır.tepelerden alıp sonra ağlayan ve speke,patrona dert yanan ve duygusal patlamalara dayanamayan çok kişi zirvelerden alıp diplerden satmıştır.Bu hep oldu ve bundan sonrada olacak.belli bir plan ve stratejisi olmayanların ne burada nede başka bir hissede başarılı olmaları çok zordur.
    Bir hissenin kalıcı büyümesinin ve karlılığını devam ettirebilmesinin en temel faktörlerinden birisi ülke ekonomisinin nereye gittiğine ve o sektörün bu ekonomi içerisinde tutarlı ve uygun stratejileri benimsemesine ve en uygun vizyonu belirlemesine bağlıdır.
    Ayrıca yatırımcının gelecekten ne beklediği ile de alakalıdır.
    kişisel lakırtılar muhabbet baabında söylenmiş sesli düşüncelerim olup sadece beni bağlar.

5. Bugünkü Bist satışına iyi dayanması güzel bence.Endeksi bahane edip aşağılara çok salabilirdi,realizasyon için

6. Sean içerisinde kar realizasyonu yapıyor benimde kafamda rakam var gelince vedalasacagim

7. Ben vedalaştım, Sağ ol JANTSA, yakında görüşmek üzere...

Alıntı Originally Posted by cüno Yazıyı Oku
    Uzun vadeci olmayan dostlar teker teker gidiyor...
    Hayırlısı olsun sizler için, yolunuz açık olsun...
    104 lırayken temmuz 20 de JANTS ayla tanıstım(temmuz 20 de 10 yıl uzerıne tekrar borsaya gırdım)malıyetımı 90 lara kadar dusurdum.Dun 575 ten cıkıs yaptım.Pişmanmısın dersenız pişmanım.Eger 480 500 bandına gelırse tekrar JANTS ile olacagım.Gelırmı cok zor.YTD

Sayfa 386/603 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •