Sayfa 389/603 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 3,105 - 3,112 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. Bildirimlerde virgülden sonrası kusurati ifade eder...bahsettiğiniz 3 bin lot...
    YAZDIKLARIM SPK KURALLARI GEREĞİNCE AL-SAT-TUT ÖNERİSİ TAŞIMAMAKTADIR...

2. Sadece bugün görülen işlem hacmi toplamda 115.bin lot civarı olduğuna göre önemli bir miktar değil

3. Tesekkürler arkadaslar...

4.  Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    vardi 200 lerde. bayinca satmistim ainirlendim bu cikisa. hisseyi tasiyanlar neden bisey denince bozuluyo? ben gercekten cikisin nedenini
    merak ediyorum. sadece dolasimdaki sayisi az diye mi
    Lot sayısı ve sermaye özsermaye olayından yüksek bedelsiz verebilme olasılıgı bu ve bunun gibi hisselere piyasanın yüksek talebi balon şişirilip bir yerde tabii ki patlıyacak ama bu treni erken terketmek ve piyasanın tersine oynamak için mazeret olmamalı yoksa siz düşecek diye bekledikçe bu hep çıkar ve siz risk almadıgınız için belkide çok şey kaçırmış olursunuz borsada mantık aramak yanlış

5.  Alıntı Originally Posted by Nedensiz Yazıyı Oku
    Lot sayısı ve sermaye özsermaye olayından yüksek bedelsiz verebilme olasılıgı bu ve bunun gibi hisselere piyasanın yüksek talebi balon şişirilip bir yerde tabii ki patlıyacak ama bu treni erken terketmek ve piyasanın tersine oynamak için mazeret olmamalı yoksa siz düşecek diye bekledikçe bu hep çıkar ve siz risk almadıgınız için belkide çok şey kaçırmış olursunuz borsada mantık aramak yanlış
    Katılıyorum sayın Nedensiz... Borsamizda çoğu hissenin balon olduğu doğrudur...ama asıl olan kârlılık ve buna bağlı olarak ozsermayenin yükselmesi...herkes egeenden dem vuruyor..2010 dan beri egeenin içinde oldum... kârlılık ve buna bağlı olarak ozsermaye artınca efsane oldu...
    YAZDIKLARIM SPK KURALLARI GEREĞİNCE AL-SAT-TUT ÖNERİSİ TAŞIMAMAKTADIR...

6. fırsatçılar 3000 lotu ucuza kapatmak için iş başında....
    kendi hisselerini satıp aşağı çekmeye çalışıyorlar...

7. Brüt takas düzeltme ve silkeleme için iyi bir fırsat oldu aslında.Yeteri kadar döktükten sonra zirvesini tekrar geçeceğine inanıyorum şahsım adına
    Borsada kesin konuşulmaz asla ,dış piyasalar,ani gelişmeler vb.etkenler her an her şeyi değiştirebilir.
    Sadece öngörümdür.

piyasada risk iştahı ve para girişi devam ederse öngörülerimin arkasındayım

Y.T.D

8.  Alıntı Originally Posted by zalim123 Yazıyı Oku
    fırsatçılar 3000 lotu ucuza kapatmak için iş başında....
    kendi hisselerini satıp aşağı çekmeye çalışıyorlar...
    brütün getirdiği baskı var ama bir yere kadar

Sayfa 389/603 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •