Sayfa 403/603 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

Arkadaşlar 1 lotu olanda 100 lotu olanda yazıyor. Gazlama bazlama işi bitti. 1 haftaya resim netleşir inşallah

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

2. Şarz mı ediyor deşarz mı....gerçekten anlayamadım.

3. Geçen hafta 471 lerden döndü,dün 478 lerden döndü,ben onu takip ediyorum,daha üst noktalardan dönmeler başlarsa kendi adıma uygun bir seyir olarak görürüm.Şanssızlığımız brüte girme zamanının endexin tamda direnç seviyesinde olmasıydı.Zaten ilgi iyice azaldı,birde bist belirsizliği risk iştahını tabanda tutuyor.Bunu kullanıyor spek efendi.

4. Bugün sanki toplar gibi belli olmuyor adamlar son saatlerde vuruyor

5.  Alıntı Originally Posted by serden Yazıyı Oku
    Geçen hafta 471 lerden döndü,dün 478 lerden döndü,ben onu takip ediyorum,daha üst noktalardan dönmeler başlarsa kendi adıma uygun bir seyir olarak görürüm.Şanssızlığımız brüte girme zamanının endexin tamda direnç seviyesinde olmasıydı.Zaten ilgi iyice azaldı,birde bist belirsizliği risk iştahını tabanda tutuyor.Bunu kullanıyor spek efendi.
    benzer bir stratejiyi izliyorum..Ancak hafta hala devam ettiği için,geçen haftanın daha altında bir dip beklentim var.
    neylerse mevlam güzel eyler...

6. Neyse beklenen oldu BIST le birlikte panikcilerde azaldı maliyet düşük olunca rahatım ama 580 lrerden alanlara kolay gelsin

7.  Alıntı Originally Posted by mesude Yazıyı Oku
    Neyse beklenen oldu BIST le birlikte panikcilerde azaldı maliyet düşük olunca rahatım ama 580 lrerden alanlara kolay gelsin
    Onlarda sabır etsin yeter,kimse zarar etmez Jantsada yeterki sabır etsinler

8. Bugun alan satanlar kimdi

Sayfa 403/603 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •