Sayfa 411/603 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. brüt takas jantsaya hiç yaramıyor...ilk etapta çıkar sanıyordum ama yanıldım...ben jantsadan ayrıldığımdan beridir gedzada ciddi karlar yaptım...jantsanın bebekliği diye gedzayı aldık ama bu aralar ordaki ağa da illa ki tekniğe uyduracam diye tutturdu...o yüzden de baskı yapıyor...egegübre ve jantsadan kazandıktan sonra ve ordaki her türlü dalavereyi gördükten sonra gedzadaki numaralar bize sökmez..kaliteli hisselerde sabır ile beklemek gerekiyor...jantsa da çıkacaktır arkadaşlar ....biraz daha sabır...aynı sabrı ben şu anda gedzada çekiyorum...hala %20 civarlarında kardayım ama yine de baskı olunca insan sıkılıyor tabi...

neyse dostlar ben hepimize başarılar diliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Jant

Alıntı Originally Posted by zalim123 Yazıyı Oku
    kasaba kurnazının biri şu an dilediği gibi at koşturuyor.
    aşağı alış girsen yukarı çekiyor,yukarı satış girsen aşağı çekiyor.
    brüt boyunca saha onun...
    Gelecek hafta hareket baslar mı, brüt takasın gunu az kaldı, kasaba kurnazı sinirleri bozuyor, kendini tatmin ediyor herhalde.

3.  Alıntı Originally Posted by karayel99 Yazıyı Oku
    Gelecek hafta hareket baslar mı, brüt takasın gunu az kaldı, kasaba kurnazı sinirleri bozuyor, kendini tatmin ediyor herhalde.
    Gelecek haftayıda baskılayabilir,17 şubatta brütten çıkacak,anca 15 i haftası daha rahatlayabilir muhtemelen tabii..Brütte olmasaydı şu an kesin tavandı diğerleri ile birlikte.İnadım hergün daha perçinleniyor,kendi bilir spek.Tırışkadan kağıtlar bile hala hergün primlenirken öpe öpe gelip götürecek yeni zirvelere,şimdilik başka çiçeklerden bal toplasın,sırası gelir bununda

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    brüt takas jantsaya hiç yaramıyor...ilk etapta çıkar sanıyordum ama yanıldım...ben jantsadan ayrıldığımdan beridir gedzada ciddi karlar yaptım...jantsanın bebekliği diye gedzayı aldık ama bu aralar ordaki ağa da illa ki tekniğe uyduracam diye tutturdu...o yüzden de baskı yapıyor...egegübre ve jantsadan kazandıktan sonra ve ordaki her türlü dalavereyi gördükten sonra gedzadaki numaralar bize sökmez..kaliteli hisselerde sabır ile beklemek gerekiyor...jantsa da çıkacaktır arkadaşlar ....biraz daha sabır...aynı sabrı ben şu anda gedzada çekiyorum...hala %20 civarlarında kardayım ama yine de baskı olunca insan sıkılıyor tabi...

neyse dostlar ben hepimize başarılar diliyorum...
    Sayın keko,jantsanın tekniği ne diyor sizce?

Güveniyorum

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

6. Otokar müthiş kar ve bilanço açıklamış jantların biz verik bizde düşer ellam .....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Jantsanın üretim yaptığı IVECO Türkiyede 2021 yılından itibaren 16 yıl sonra adapazarında üretime başlayacakmış,bu da bize bayağı bir satış adeti olarak ilave destek sağlayacaktır.

8. Öyleyse bize düşen sabırla beklemek...macera aramamak...alana neden aldın, satana neden sattın dememek...
    YAZDIKLARIM SPK KURALLARI GEREĞİNCE AL-SAT-TUT ÖNERİSİ TAŞIMAMAKTADIR...

Sayfa 411/603 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •