Sayfa 43/603 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 337 - 344 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. Sayın neci; Doçe nin aldığı hisseleri takip ediyorum. İş bankası aracılığı ile. Citi de zaman zaman alıyor. Yatırım finansmanın Citi için aldığını düşünüyorum. Rakamlar şahsi değerlendirmelerimdir.Az bir zaman ihtiyaç var.
     Alıntı Originally Posted by enci Yazıyı Oku
    Evet bende ilkkez gördüm bu bilgiyi ilgimi cekti. Kaynak nedir sn; livehuman

Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    KAP ta bilgiler mevcut. Burdan ekleme yapamıyorum. Ancak genel bilgileri yazayım. 23.321.722 TL yatırım yapılıyor. 2.444.956 TL ithal makina alımı yapıldı. 272 kişi istihdam edilecek. Üretim 2022 de başlayacak.
    Yanlış bilgi. 2015-2017 de yapılan 22 milyon yatırım ile ilgili. 2022 de faaliyete geçecek bir yatırım yok. Bitmiş yatırımın vize onayı bu.kdv indirimi vb teşviklere hak kazanmış demek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

29/01/2015 saat 09:49 da kapa bildirilen habere bakınız. Yanıltıcı bilgi vermemek lazım

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Yanlış bilgi. 2015-2017 de yapılan 22 milyon yatırım ile ilgili. 2022 de faaliyete geçecek bir yatırım yok. Bitmiş yatırımın vize onayı bu.kdv indirimi vb teşviklere hak kazanmış demek.

Tamamdır şimdi oldu teşekkürler.

Yok öyle birşey arkadaşlar. Yanlış ve yanıltıcı bilgi var.

6. Bilmeden konuşma terbiyesizlik yapma. Şirketi ara sor var mı yok mu öğren. Fabrika inşaatı tamamlanmış. Sn Pit pit

Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Bilmeden konuşma terbiyesizlik yapma. Şirketi ara sor var mı yok mu öğren. Fabrika inşaatı tamamlanmış. Sn Pit pit
    Öyle şirketi arayın demekle olmaz iddianı ispat et

8. Aralık 2019 da yatırım teşvik almış
    Yedek parça imalatı için

Sayfa 43/603 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •