Sayfa 45/603 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 353 - 360 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. neyin tartışmasını yapıyorsunuz bu haber 2 / 1 / 2020 tarihinde matrix de şirketin kendinde yayınlandı bu haber geçmiş faaliyet raporunda olmaz . y t d

Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku

neyin tartışmasını yapıyorsunuz bu haber 2 / 1 / 2020 tarihinde matrix de şirketin kendinde yayınlandı bu haber geçmiş faaliyet raporunda olmaz . y t d
    Haberde 2015 diyor zaten arkadaşlar. Vizesi verilmesi yatırımın tamamlanıp vergi iade vb alacağı anlamına geliyor. Şuan devam eden o büyüklükte bir yatırım yok.
    Neyse isteyen istediğine inanır.
    Bol kazançlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

3.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku

neyin tartışmasını yapıyorsunuz bu haber 2 / 1 / 2020 tarihinde matrix de şirketin kendinde yayınlandı bu haber geçmiş faaliyet raporunda olmaz . y t d
    Tevsi yazıyor. Yani genişletici kapasite arttırıcı yatırım. Yeni bir fabrika yok. Ayrıca kapasite artırma yatırımı hakkında faaliyet raporunda bilgi var.

Saygılar.

4. 9 aylık faaliyet raporundan alıntı . y t d

5. Takaslar için teşekkürler Sn. kartopu.

6. Jantsa ben senden korkmuyorum korkanlar ltf burayı terketsinler saygılar..

7. O kadar belgeye rağmen yatırım yapıldığına karşı çıkanları anlayamıyorum. Biraz araştırmayla her şey ortaya çıkıyor. Sn kartopu da faaliyet raporundan alıntı yapmış sağolsun. Bende KAP haberini aşağıda paylaşıyorum.

Özel Durum Açıklaması (Genel)
    Özet Bilgi
    Yatırım Teşvik Belgesi Alınması
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    yoktur

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimiz, 30.04.2019 tarih ve 1004512 ID nolu Tevsi Yatırımları içeren teşvik belgesi almıştır.

Makina teçhizat yatırım toplamı 53.561.235.TL' dir. %35 ithal %65 yerli makine teçhizat alımını kapsamaktadır.

Yatırımların 04.04.2019 - 04.04.2022 döneminde %40 özkaynak %60 kredi ile yapılması planlanmış, faaliyet durumuna göre özkaynak daha fazla kullanılabilecektir.

Yatırımın yararlanacağı destek unsurları, vergi indirim oranı %70, yatırıma katkı oranı %30 dur.

Ayrıca KDV İstisnası, Gümrük Vergisi Muafiyeti ve Sigorta Primi İşveren Hissesi Desteği, faiz desteği bulunmaktadır.

Tevsi yatırımı ile modernizasyon, robot ve otomasyon yatırımları yapılacak, kapasitenin de %10 civarı artması planlanmıştır.

Sayfa 45/603 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •