Sayfa 451/603 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. Herkes kutlama yapıyor herhalde😄

2. elinde bulunduranlar hayrını görsün dostlar..yakın geçmişte hisseyi almıştım ve alırken de bedelsiz ile ilgili güçlü duyumlarım var demiştim..sonunda bu gün haberi gelmiş..kime niyet kime kısmet belli olmuyor...tekrardan hayrını görün...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar sıkıntı yapmayın jantsa tek taş pırlanta gibidir...alcardan da belki de bryattan da daha fazla çıkacaktır...bedelsiz ile ilgili çok ciddi özel duyumlarım var...bu sabah nakite geçmiştim bir iki saat önce tekrar aldım..ben pek ayrı kalmak istemiyorum...bakalım nasip ne olacak ??
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...39407&page=339

bir iki defa trade de etmiştim..sonradan sattım ve bir daha almadım...nasip olmadı bana...elinde bulunduranlar tekrardan hayrını görsün...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Net 5.10 Tl temettü ve %695 bedelsiz.. Helal olsun gerçekten...

Ayrıca bedelsiz direk olarak kardan veriliyor. Bu bedelsiz oranı ve Geçmiş yıl karları, enflasyon düzeltme farkları, artan kapasite ve karlar ile gelecek yıllarda da sermaye artışı güncel beklenti olarak hep var olacaktır.

Ülkemizde böyle şirketlerin artması dileğiyle.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5. Herkese selamlar,
    Uzun zaman oldu paylaşım yapmadığım, kriptopara piyasası çok daha sıkı ve ilgi istiyor...
    Hissemden emin olduğum için günde 1 defa bakarak ve her ay düzenli alıma devam ederek hissedeydim...
    Bedelsiz hayırlı olsun herkese...
    Mottomu tekrarlayayım;
    Jantsa ve Egeen beni emekli edecek...

6. Hisseyi 10-15 kat yükseltip bedelsiz açıkladılar.aynısını 7-8 yıl önce brisa yapmıştı ve zirveden brisa almıştım bölündükten sonra taban taban düşmüştü o zamandan sonra zirveden hisse almıyorum

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Hisseyi 10-15 kat yükseltip bedelsiz açıkladılar.aynısını 7-8 yıl önce brisa yapmıştı ve zirveden brisa almıştım bölündükten sonra taban taban düşmüştü o zamandan sonra zirveden hisse almıyorum

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bence de sakın alma çünkü bist 7-8 yıl önceki aynı değerler üzerinden devam ediyor,ne yapalım bizde 1 kişi eksik devam ederiz yola

8. Kimse okken nedensiz bey buralardaydi kendilerine saygılar

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 451/603 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •