Sayfa 461/603 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 3,681 - 3,688 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Tamam dede. Bak keyfine

Kesinlikle YTD.
    herkes haddini bilmeli koc

2.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    1 kere daha tavan bozacağına eminim. fakat diğer kagıtlardan bırısınden kuvvetli bedelsiz gelirse jantssa elde patlar.
    Ben sanmıyorum şu başka bir hisse bedelsiz patlatsın bunlar hepsi içiçe adamlar yapmazlar öyle birşey ben şimdiye kadar rastlamadım aynı ana denk gelen bedelsiz.
    Hisseye gelince Sn. Katti Hocam güzel belirtmiş bir ara öyle bir nabız yokladılar bence baktılar tavan çözülünce nasıl oluyor diye sonra yine tavan kitlediler prova bunlar 4 haneler bence rahat görülecek..

Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    herkes haddini bilmeli koc
    Sana 1 daha cevap yazmam haddi senden öğrenecek değilim. Üslubuna dikkat et

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

herkezın jant ı vardır artık yıne cozuldu.bıraz ekleme yaptım asagıdan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    3 normal 4. bozarsa spek mal dağıtıyor demektir. hayelleri revize etmek gerekir...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    3 normal 4. bozarsa spek mal dağıtıyor demektir. hayelleri revize etmek gerekir...
    Deme öyle sasa,. Gerçekleri sevmeyenler var.

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

7.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    işlem hacmi 330 750 lot tavanda alıcı 18600 lot şu an merak edenler için
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

8. Kısa vade düşünenler için hayaller sınırlı olabilir,ama orta-uzun vade de gelecek vaad eden bir hissede hayaller bir gün mutlaka gerçek olur.Yeter ki sabırlı olunabilsin.Borçla alınmasın,şirketimiz çok sağlam,döviz borcu yok-fazlası var,büyük ihtimal togg la anlaşılacak,üretim hattı iki katına çıkıyor.

Bu fiyatlara gelmesinde bedelsizin tabiiki rolü oldu,ama hikaye bitti anlamına gelmez.Yavrular neden bir gün babaları gibi olmasın? yıllık banka faizinin %12 lerde seyrettiği bir ülkede bu hisse yıllık %30-40 da mı getirisi olmayacak? Benim gibi trade yapamayanlar için çalı arkasında beklemeye devam.

Sayfa 461/603 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •