Sayfa 496/603 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Ben satarken sattım alırken aldım derim. Şu bozuk ortamda 1000 tl göstererek ikramiye verdi. Nerde gazlamacılar. Ben yine diyorum buralardan aldım. 7 katı bedelsiz verecek şirket 500 lerden 700 e giderek hareketi sonlandırmaz. Her Perşembe makas daralır kap beklenir. Aklımda ki bölünme fiyatı 4 haneli ama sadece karları tutuyorum. Öyle yüklü felan değilim. Sepetim var şükür.

Kesinlikle YTD.
    Kattı arjadasım sızı elestırmek nıyetınde değilim ama saygısızlık yapmadan sızın bır soylemınıze katılmayacagım bunu belrteyım dedım.Bedelsız haberı sonrası 500 lerden 700 lere daha dogrusu 1000 cıvarı olması yeterlı değil dıyorsunuz.
    Sız ne kadar eskısınız bılemem belkıde benden eskısınız JANTS ta ama 70 lıralardayken bır cok kısı bedelsız beklentısı ıle JANTS ın pesınden gıttık bıze gore 70 lıradan 1000 cıvarı olan rakama gelerek bedelsız beklentısını yaptı .Bende o yuzden son satısımı 910 dan yaptım.Sımdı duzeltme yapmasını beklıyorum.Elınde olanlara bol kazanc dılerım
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

2.  Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    halka arzlar bile hemen patliyor borsa batiyor ulkeye guven yok nbiseyin donecrgine inanmiyorum malesef. gercekten para kaybetme yeri
    Halkarz neden patlamasın zaten şirketi aşagı yukarı en tepeden fiyatlayıp satıyor patron öylesine bir furya başlamıştı tavan tavan halkarzlarda çok olunca bitti bu bolluk jant için karda isen sorun yok zarar isen birşey söylemek daha da zor biz yukardan verdigimiz için uygun alım yeri ve zamanı bekliyoruz sanada şans dilemekten başka birşey gelmez elden

Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Kattı arjadasım sızı elestırmek nıyetınde değilim ama saygısızlık yapmadan sızın bır soylemınıze katılmayacagım bunu belrteyım dedım.Bedelsız haberı sonrası 500 lerden 700 lere daha dogrusu 1000 cıvarı olması yeterlı değil dıyorsunuz.
    Sız ne kadar eskısınız bılemem belkıde benden eskısınız JANTS ta ama 70 lıralardayken bır cok kısı bedelsız beklentısı ıle JANTS ın pesınden gıttık bıze gore 70 lıradan 1000 cıvarı olan rakama gelerek bedelsız beklentısını yaptı .Bende o yuzden son satısımı 910 dan yaptım.Sımdı duzeltme yapmasını beklıyorum.Elınde olanlara bol kazanc dılerım
    Yoo yanlış anladınız. Ben zaten kendimce 500 lere gelirse elimdekileri verir sadece karı bırakırım demiştim. Elde kalan karları da bedelsiz açıklanınca 800 den sonra 994 e kadar her tavanda boşalttım. Göstermelik 10 lot bıraktım. 994 ten 700 lere düşünce kardan sattıklarımdan az aldım bunu da bölünene kadar tutacağım maksat nefsi öldürmek. İnanın şu piyasanın 2020 de her kağıda dağıttığı bedava para artık gerçek bilançolarda olacak. O yüzden elde ettiğim karlar ile uzun vadeli kağıtlarıma takviye yaptım. Yoksa 35 nere 750 nere.

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

4. Haftanın son gününe geldik yarın 771seviyesi önemli geçilirse 783 olmadı aşagıya devam ederse 712 ve 681 izlenebilir .....

5. Lightbulb 16 Nisan barı hissenin yönünü seçmeden önceki son bar olacak gibi.

720-730 arası sağlam destek. Grafiğe göre, günü buranın altında kapatmaması beklenir.jantsa2.jpg

6. jantsanın tekerine çomak soktular yokuş aşağı gidiyor frende tutmuyor artık

7. batmak kader yapacak bisey yok. inanmiyorum yukselecrgine cok fena terste kaldik. bedelsizlerin hic oldugunu gordum. hepsi bu

8.  Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    batmak kader yapacak bisey yok. inanmiyorum yukselecrgine cok fena terste kaldik. bedelsizlerin hic oldugunu gordum. hepsi bu
    eee sevgili dostum 994 tavanı iyi işlem hacmiyle çözdügünde 985 lerde kar cebe yakışır diye ky dostlarımı dışardan biri olarak geri gelecek bu hınzır dedim demeyecem bir tecrübe paylaştım beni linç etmeye kalkıştılar ve bir daha yazmayacam dedim yazmadım da bu da ikinci yazım ve bekleyen dostlar bedelsiz tarihi açıklanıp yaklaşana kadar spek ne yaptı yaptı gerisi onun insafına kalmış umarım 900 lerden alan ky kardeşim yoktur i
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Sayfa 496/603 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •