Sayfa 530/603 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 4,233 - 4,240 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Sabah tavan değil miydi bu lanet
    99 dan belli borsadayım okadar bedelli bedelsiz gördüm böyle rezil bedelsiz görmedim yılmak yok sabırla biriktirmeye devam

2.  Alıntı Originally Posted by pamuk01 Yazıyı Oku
    99 dan belli borsadayım okadar bedelli bedelsiz gördüm böyle rezil bedelsiz görmedim yılmak yok sabırla biriktirmeye devam
    Bu sene enteresan oluyor. Dandik firmalar uçuyor ,iyi bilinenler yatirimcisini düzüyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by pamuk01 Yazıyı Oku
    Rezillik demiyelim ,ÖlüMüne Jantssa grubu diyelim! adamlar 120 tlden sürdü getirdi buraya normal bu hareket. ky de eskisi kadar rağbet etmiyor
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,187
    kot pantolonlu spor ayakkabili patron genel kurul gunu hissenin fiyatini bilmiyor muydu? Yani o gün 25.03.2021 1800 civari imis o gunden bugune bu spk sormadi mi olagandisi bir sey mi var mi diye?Batti yandi mi uretime ara mi verdi kriptoda mi batti?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Göstermelik 20 lot demiştim bölündü. Tavanı gösteren kağıt nasıl bu kadar salınır. Bu kadar kara karşılık bu düşüş beklenti üstü. Kendisi bilir az daha düşerse zorla mal sahibi edecek yeniden.

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

6.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Göstermelik 20 lot demiştim bölündü. Tavanı gösteren kağıt nasıl bu kadar salınır. Bu kadar kara karşılık bu düşüş beklenti üstü. Kendisi bilir az daha düşerse zorla mal sahibi edecek yeniden.

Kesinlikle YTD.
    hocam sabah bir mikdar aldım nakit ayarlıyabilirsem tekrar alacam aksi taktirde maaşı bekleyceğim

Alıntı Originally Posted by pamuk01 Yazıyı Oku
    hocam sabah bir mikdar aldım nakit ayarlıyabilirsem tekrar alacam aksi taktirde maaşı bekleyceğim
    Aslında hep söylerim sepet olmalı diye. Tek kağıt bence risk. O riski zamanında aldım ama artık çok zor kardeş.

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

8. Tavandan -7 ye... Welcome to Türkiye. Adaletin merkezi

Sayfa 530/603 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •