Sayfa 534/603 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 4,265 - 4,272 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Bedelsiz lerde takas durumu var 2 gün sonra hesaba geçiyor

Kesinlikle YTD.
    Peki bu satılanlar kimin hocam

2. Merhaba, uzun süredir forumu takip ediyorum. Katkıda bulunan herkese teşekkür ederim. Bir konu da beni aydınlatabilirseniz sevinirim. Bedelsiz lotların salı günü hesaba geçeceğine dair bir kap yayınlanmıştı. Fakat bazı aracı kurumların bu lotları Cuma günü hesaplara tanımladığı ve alım satıma olanak sağladığı şeklinde bir bilgi var. Bu bilgi doğru mudur ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Doğru özellilke bankalar harici tüm kurumlarda bedelsizler satılabildi.

4. Aynı gün arsanda bedelsiz verdi benim hesaba bedelsizler yansıdı mesaj olarakta geldi hatta yarısını sattım ....
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

Aynen aracı kurumlarda olabiliyor.

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

6. Bilgilendirme için teşekkür ederim. Anladığım kadarıyla kurumlar ya da spek. bu durumu fırsata çevirip Cuma günü güzel trade yaptı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. 90 üzeri kalabildigimiz bir hafta olması dileğiyle

Bu kağıdın bölünmesi fiyasko oldu ama 70 ve 80 lerde güç toplayıp tekrardan zaman içinde yukarılara gideceği düşüncesi bende ağıe basmaya başladı

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Sayfa 534/603 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •