Sayfa 598/603 İlkİlk ... 98498548588596597598599600 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 4,777 - 4,784 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. bizim hisse niye gidiyor acaba..
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

2. Dün alacaktım elim varmadı, sonra da düşünce alamadım. 145 den aranıza katıldım. Hepimiz için hayırlısı. Herkese bol kazançlar.

3.  Alıntı Originally Posted by ACA42 Yazıyı Oku
    Dün alacaktım elim varmadı, sonra da düşünce alamadım. 145 den aranıza katıldım. Hepimiz için hayırlısı. Herkese bol kazançlar.
    Iyi etmissin. Orta uzun vade de 500 - 700 araligi potansiyeli var.

Ytd

4. Bu hisse için birçok yerde algı yapıp sattirmaya çalışıyorlar ve sürekli kötülüyorlar ! Kasıtlı algı yapanların Allah cezasını versin ve kağıt tam alış yönüne döndüğünde ve hızlı aliplar geldiğinde 3-5 lot satanlarında taaaaaaa ...... !!! Anlayana...

5. Baba yorgun evlat, fazla bıdı bıdı yapma...!!!

6.  Alıntı Originally Posted by moj49 Yazıyı Oku
    Bu hisse için birçok yerde algı yapıp sattirmaya çalışıyorlar ve sürekli kötülüyorlar ! Kasıtlı algı yapanların Allah cezasını versin ve kağıt tam alış yönüne döndüğünde ve hızlı aliplar geldiğinde 3-5 lot satanlarında taaaaaaa ...... !!! Anlayana...
    Sen ben dokulcezki gidecek. Baska hareket zor gibi.

Bende de dokulecek goz yok. Bakalim bekle babam bekle. Kim daha sabirli cikarsa.

Yalniz spek burayi okuyorsan diyim sana ben girdimi hissede uzun beklerim dort bes seneyi bulan hissem var. ornek konya 189 maliyet hala bekliyorum oldu 10 bin kusur satmadik ana lotlar duruyor hala. O hesap. Beni bekliyorsan bosa bekleme sen kaybedersin.

Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Sen ben dokulcezki gidecek. Baska hareket zor gibi.

Bende de dokulecek goz yok. Bakalim bekle babam bekle. Kim daha sabirli cikarsa.

Yalniz spek burayi okuyorsan diyim sana ben girdimi hissede uzun beklerim dort bes seneyi bulan hissem var. ornek konya 189 maliyet hala bekliyorum oldu 10 bin kusur satmadik ana lotlar duruyor hala. O hesap. Beni bekliyorsan bosa bekleme sen kaybedersin.

Ytd
    sabrınıza hayran kaldım sayın hocam kazancınız daim olsungeçen günn aldın jantı bakalım nerelerere gidecek uzun vadede.

8. Bataklığa batmış ısrarla belli aralıkta mal toplamaya ya da yukarıdan satıp aşağıdan toplamaya çalışıyor. Ama boşuna debelenip duruyor. 14 milyon küsür lot yükselen kur emsallerine göre çok düşük fk. Havayı alır buradan.

Sayfa 598/603 İlkİlk ... 98498548588596597598599600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •