Sayfa 602/603 İlkİlk ... 102502552592600601602603 SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 4,809 - 4,816 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

[B]Dökülen yapraklar iyidir....
    [B]Burada yazılanları kaale alma,pişman olma...
    [B]Kelin ilacı olsa başına sürer....Y.T.D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,927
    % 693,24607 bedelsiz başvuru oranı gayet makul , onay sürecine odaklanmak gerek
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

3. Kaybedersem Sayın Şefik Çerçioğlu’nun şirketinde kaybedeyim. Kendisi Marco Polo nun yaşayan Türk versiyonudur. Dünyada edindiği tecrübesini getirip kendi memleketinde yatırıma dönüştürmüş bir büyük çınardır.
    Varsın ben kaybedeyim.
    Varolsun sağolsun, onun parası yine döner dolaşır bu memlekette bir garibin aşı, bir öğrencinin bursu, bir hastanın tedavisi, otizmli bir çocuğun ailesinin desteği olur.
    Varolsun.
    Bu ülkenin gelişmesi ve kalkınması için alınabilecek en iyi -her halde - yegane örneğidir yörük Şefik çerçioğlu.
    Kendi kasabasına iş aş vermiş dünya çapında bir fabrika yatırım ağı oluşturmuştur.
    Çok yaşa.
    Yazdıklarımın yatırım tavsiyesi niteliği yoktur.
    Kaybetmek veya kazanmakla bir ilgim yok.

4. Benim kucuk bir yatiririm var, uzun vadeli bakiyorum.

KAP bildirimiyle 12500 lotun isleme acilmasi devede kulak. Muhtemelen bu tahtaya girmeye calisan gruplara gozdagi veriliyor.

Halka acik toplam 15 milyon lot olmasi spekulator gruplarin agzini sulandiriyor pek tabii ki.

Sonucta patronun %77 payini kontrol ettigi bir sirket, tahtayi istedigi sekle sokar, ancak son bir kac haftada yukselisle gelen kucuk yatirimcida umarim bu isten yara almaz.

Yatirim tavsiyesi degildir.

5. Dün kap a düşen haberde 12 bin beş yüz lot borsada dönüşüm vs e
    Milyon değil zaten bu birincisi.
    İkincisi Şefik Alp Çerçioğlu sayın Şefik çerçioğlunun torunudur. Bu ikinci bilgi.
    Patronun kendisinin zaten halka açık satmak isterse satabileceği çok hissesi var.
    Şefik bey iyisini bilir. Satsa da şirketin işlerini etkilemez geçen sefer çok az bir miktar satmıştı.
    Hakkımızda hayırlısı olsun
    Herkese hayırlı ramazanlar
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

Mevcut Aydın Belediye Başkanı, Şefik ÇERÇİOĞLU'nun gelinidir. Jantsa'nın fabrikası Umurlu Sanayi'dedir. Dolayısıyla, bu aile Aydın'ın ileri gelenlerindendir. Bu vakte kadar haklarında kötü konuşulan bir şey duymadım.
    Helalin adı kaldı gören yok; haram kapışıldı hâlâ doyan yok.
    Yusuf Has Hacib - Kutadgu Bilig

7. Ben de kötü birşey yazmadım. Hisse bu fiyatı düşer de çıkar da. Ama kendileri ülkeye yararlı işler yapmış ve yapmakta olan memleketim varsa ben varım diyen yürekli insanlardır.
    Herkes burada kazanıp Amerika’da yer
    Onlar kendi memleketlerine yatırım yaptıkları gibi yabancı yatırımcıyı da çalışkanlık ve dürüstlük sayesinde getirmişler.
    Bunlar bildiklerim ama okudum. Ben okumayı severim. Bir Anadolu Efsanesidir kendisi. Kendilerini tanımam, hayatımda yüzlerini görmedim.
    Hisse fiyatı hakkında birşey bilemem.
    Kim bilir belki bir gün tanışma şansım olur.

8. Ben para için çalışmıyorum diyor kitabında. Çalışmayı, üretmeyi, paylaşmayı seviyor.
    Koca çınar.
    Para hakikaten kadın gibidir onun için çalışırsanız sizden kaçar. Severek bir iş yaparsanız sonsuza kadar gelir, siz mutlu olursunuz. Para kazandığınız için mi yoksa işinizi sevdiğiniz için mi mutlu olduğunuzu bir süre sonra ayıramazsınız. Zenginlik hep mutluluğu takip eder. Önce mutlu olmalısınız ve yardım sever.
    Rabbim herkese sevdiği işi yapmayı nasip etsin.

Sayfa 602/603 İlkİlk ... 102502552592600601602603 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •