Special Days Image
Sayfa 61/603 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 4821 madde; 481 - 488 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Şahsi düşüncem endeksin 92-93.000 seviyelerine geleceğidir. Önümüzdeki hafta bu seviyeleri görebiliriz. Hisse nasıl etkilenir bilemiyorum.
    Ben bilakis bu haftanın daha pozitif bir hafta olacağını düşünüyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

2. Umarım siz haklı çıkarsınız. İyi başladık ancak sonu nasıl bitecek onu görmeliyiz.Yine de savımı savunuyorum. 92-93.000 olma ihtimali çok yüksek. Olsa da hissemiz etkilenmeyebilir pozitif ayrışabilir. 48.500 test ettik. Bunu da unutmayalım.
     Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Ben bilakis bu haftanın daha pozitif bir hafta olacağını düşünüyorum

3. 92-93.000 olma ihtimali endeksle alakalı yanlış anlaşılmasın. 49.500 en düşük gördüğümüz seviyedir. Hedefimiz 100 ler ötesi.
    Yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Şahsi düşüncem endeksin 92-93.000 seviyelerine geleceğidir. Önümüzdeki hafta bu seviyeleri görebiliriz. Hisse nasıl etkilenir bilemiyorum.
    Yurt dışı endeksler geçen hafta tarihi düşüşler yaşadı. Bu hafta onun telafisi olabilir. Tabi bizim kendi konjonktürel durumumuz var. İdlip meselesi halen büyük sıkıntı olarak duruyor.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

5. Neden neden böylesin jantsa sana güvenmeye devam

6. 3 Şubat Dünkü yükselişe tepki vermedi. 59,20 TL fiyat ile kapanış yaptı. Borsa yüzde 3,63 yükseldi. Bir çok hisse tavana kilitlendi.

Jantsa ise 0,68 yükseldi. Yüzde bir bile yükselemedi ve küçük yatırımcıyı üzdü.

Tesellim;

Temettü miktarı ortada olup, buralarda pek durmaz diye düşünüyorum. Temettü tarihi yaklaştıkça yukarıya doğru İnşalah hareket bekliyorum. İnşallah bizi mahcup etmez.

Dün sanırım Deniz yatırım 59,65 e 6000 lot satış yazınca hissenin önü kesilmiş oldu. O nedenle yükselişe ayak uyduramadı. Bu tür tahtalarda böyle mal satılmayacağını bilmeyen bir aptaldı sanırım.

8. İşlem hacmi çok kötü durumda. Piyasalar düzelmedikçe hareket etme şansı zor. Sabırla beklemekten başka şansımız yok.

Sayfa 61/603 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •