Sayfa 79/603 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon
Arama sonucu : 4821 madde; 625 - 632 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

Kimse yanlış anlamasın ama şirket ve patron şu ortamda yapabileceğini yaptı. 39 gören hisse 55 e kadar geri geldi. Bu ortamda eski fiyata gelmesini beklemek büyük hayalperestlik olur.
    Şimdi ortamı iyi okuyabilen herkes jantsa nın da neler yapabileceğini tahmin edebilir.
    Türkiye otomotiv sanayinde çalışan fabrika şuan neredeyse yok. Avrupanın durumunu herkes biliyor. İtalya, almanya, ispanya, fransa şuan sadece virüse odaklanmış durumda. Son zamanlarda abd de güzel pazar bulmuştu. Şu ortamda orası da yavaşlar maalesef.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

2. Şirket geri alım yaptı mı bu dönemde?
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Şirket geri alım yaptı mı bu dönemde?
    Şirketin alım yönünde hisse aldığını kap haberlerinde göremedim. Şirket alım yapmıyor olabilir. Şu ortamda bedelsiz sermaye artışı yapsa ve hissenin düşünü engellemesi çok güzel olurdu. Her gün hissemiz düşüyoruz. Temettü verdiği gün bile düştük. Temettü vereceği günün önceki gün yine düştük.

Evde kapandık ve her gün düşüş görmekten korkar oldum. Virüsten değilde de bu gidişle hissenin düşmesi beni kalpten götürecek.

Biraz önce baktım ön son sermeye artışı 2018 yılında olmuş. O tarihten beri sermaye artışı olmamış. Patron sermaye artışı niye yapmıyor. O konuda hakkında bilgisi olan var ise bizlerle paylaşabilir mi?

4. pazartesi temettüler yatacak bunu bilen spek p.tesi hisseyi yukarı sürecektir diye tahmin ediyorum , hisse almak isteyenlere yukardan verecek ,

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    632
    Aldığımız temettüyü düşünce toplamda %6 zarar var, %10 ve üzerine çıkarsa ekleme yaparım pazartesi dediğiniz gibi temettü alımları gelebilir fiyatı yukarı çekebilirler bir müddet..

6. Fort 2.6 tl verdi önce assagi sonra yukarı ama fort yoluna devam ediyor düşer diye beklemiştim yanılttı, umarım buda ona takılır gider

7.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    pazartesi temettüler yatacak bunu bilen spek p.tesi hisseyi yukarı sürecektir diye tahmin ediyorum , hisse almak isteyenlere yukardan verecek ,
    Temettü öncesi sattıklarını yerine koyamadı sanki.
    Hisse 53.60 ile temettü verdi, brüte göre 48.90 ile normal yeri ama 45-46 lara kadar basarak niyetini beli etti.
    Hani uzun vadecilik bazen insanı çileden çıkartabiliyor böyle, biz de onun gibi 553-54 lerde versek 45-46 lardan alsak dünya kazancımız olurdu, %15 stopaj da vermezdik, neyse helalı hoş olsun, devlete para lazım zaten.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. Pek ümitli değilim. Sanki 35-38 fiyata çekilebilir diye endişe ediyorum. Haftaya bakalım nasıl yol izleyecek.

Sayfa 79/603 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •