Sayfa 81/603 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon
Arama sonucu : 4817 madde; 641 - 648 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Siz de haklısınız ama bu tahtada öyle ölümüne mal satan kimse yok, hani 3-5 bin alım kademelere döşese hisse fiyatında istikrar yakalanır, kendi taahhdleri var zaten şu kadar para, şu kadar lot alacağız diye.
    Zaten bu salgın olsaydı kimbilir şimdi nerelerde olrdu bu hisse. Bu sığlığın başka bir çözümü de sermaye artışı, bu kadar toplanmışkenyapar mı.
    Evet kendileri de teyit ettiler geçenlerde hisse geri alım süreci devam ediyor diye, 2. bir şok dalgası olursa (inşallah olmaz en başta insanların sağlığı açısından) haklarını o zaman kullanmak isteyebilirler. Ben şahsen orta_uzun vade düşündüğüm için çok zorunlu olmadıkça ek alım yapmalarını tercih etmiyorum. aşırı sığ hisselerde kısa vadede çok sert hareketler oluşabiliyor, buda yatırım disiplininin bozulmasına neden olabiliyor bende. Bu sorun belirttiğiniz gibi sermaye artışıyla giderilebilir ancak şirketin daha önceki bedelsiz artırım başvurusu SPK tarafından reddedildiği için (ender bir durum) şimdilik tekrar sıcak bakılmıyor olabilir. Her halikarda iyi yönetilen, karlı, yatırımcı dostu bir şirket olduğuna inanıyorum ben şahsen. Hayırlısı olsun bekleyip göreceğiz, bugünlerde geçecek inşallah. Y.T.D.

2. 53.60'tan temettü verdi, eşleşmesi 48.90 idi, endeks 6 bin puan çıktı ve hisse hala 47 lerde.
    İrcan Efe en azından hisseyi oralarda tutmak için geri alımı kullanabilirdi.
    Bu arada sektörden Bsfren tavanda şu anda, 3-5 bin alsa bu da gider ama niyeti yok gibi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Ircan Efe, geri almak için bu fiyatları beğenmiyorsan bas aşağı ordan alıver o zaman, ben bile temettümü gömdüm bu fiyatlardan, tek oyuncu var senin tahtanda zaten, ne yapacaksan yap artık, son günlerde endeksin bu kadar yükselişinde 2 lira ekside olan bir tek senin hissen.

4. Uzun zamandır hisse hiç bu kadar sahipsiz bırakılmamıştı, temttüden beri kan kaybediyor ve endekse rağmen hiç tepki yok.
    İrcan Efe nakdine kıyamıyor demekki, aldığım temettüyü yine hisseye gömdük ama.

5. Bütün otomotiv yan sanayi tepki verdi toparlandı bizim hisse olduğu yerde sayıyor Çerçioğlu bizi Janta bıraktı Yazık çok zarar var inşallah bu da hak ettiği yere gelir

6.  Alıntı Originally Posted by OTK Yazıyı Oku
    Bütün otomotiv yan sanayi tepki verdi toparlandı bizim hisse olduğu yerde sayıyor Çerçioğlu bizi Janta bıraktı Yazık çok zarar var inşallah bu da hak ettiği yere gelir
    Bu dönem en rezilli Jants çıktı maalesef, endeks nerdeyse 5-10 bin çıktı, oto ve yan sanayi tepki verdi ama jants yerinden kıpırdamadı, verdikleri alım taahhüdüne rağmen tek lot almıyor.
    İrcan Efe verdiği temettüyü burnumuzdan getirdi resmen, vermez olaydın.
    Son düzenleme : bawer; 10-04-2020 saat: 11:47.

Sayfa 81/603 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •