Sayfa 83/603 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 657 - 664 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. maliyetim 56 satma şansım yok patrona sevgiyle

2.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    maliyetim 56 satma şansım yok patrona sevgiyle
    Verdikleri temettüyü de kaptırdım, nasıl olsa harcanacak durum yok diye, onun bile 2 lira altına geldi, daha ne diyeyim.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Çizgiler bile ne yapacaklarını şaşırmış durumda.
    3-5 tane küçük yatırmcısı var zaten, kendi adıma aldığım temettüyü de koydum belki diğerleri de öyle yapmışlardır ama temettü sonrasıki düşüşe akıl sır erdirmedim, belki de taşeronlar sattıklarını geri alamadıkları için canını okudalır hissenin, patron eli değemeden yürümez bu hisse.

4. Günün birinde Jantingene lanet okunacağını hiç aklıma bile getirmemiştim.
    Virüsü iliklerine kadar hisseden tek şirket bu kaldı, dükkanı kitleyip borç batağındaki şirketlerden daha kötü lanet hisse.
    İrcan, dünya kadar paran var, bir cafeye gidip bir kahve içebiliyor musun.

5. Jant sa eski gozagrimdi. ben erken inmistim trenden. .inşallah kendini toparlar. .zararları telafi ettirir

6.  Alıntı Originally Posted by aslanbey Yazıyı Oku
    Jant sa eski gozagrimdi. ben erken inmistim trenden. .inşallah kendini toparlar. .zararları telafi ettirir
    Eyvallah eski ortak, zor hisse, hep kıyasladığım hisseler vardı zamanında 15 lira taktığı hisseler bile gelip onu geçti, yoksa uçup kaçmasını beklemiyoruz zaten.
    İki hafta önce bir temettü verdi hisse 53.60 idi, endeks de 88 bindi. Tepesine yani 70 lere gitmesi için %45 çıkması lazım.

7. hareketlendi az da olsa

8.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    hareketlendi az da olsa
    Yok dostum yok, bu hissenin fişini çekmişler, yaptığı yapacağı hareketin içine ettiler yine, 50 üstünde bile duramıyor kaç seferdir, 51.50 görüp 49'a veriyor.
    Temettüden bu yana endeks 11 bin puan yükselirken kuruş kazandırmadı bu hisse, hem toplu hem de geri alım programı olan bir hisse aynı zamanda.

Sayfa 83/603 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •