Sayfa 249/603 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    son yazım buraya nasip olacakmış.. para kazanmak baya yoruyor insanı.. belli bir süre hisse net te olmayacağım artık.. istirahat..

sevenlerime selamlar.. sevmeyenlerime yok..
    Yorumlar ve grafikler için teşekkürler
    Yolunuz açık olsun.

Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi değildir.

2. JANTSA niçin sabit fiyata kitliyor, bilen var mı?

Alıntı Originally Posted by seneka Yazıyı Oku
    JANTSA niçin sabit fiyata kitliyor, bilen var mı?
    Brütte

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

4. Brüt ne zaman bitiyor?

5. Muhatap almıyor olmama rağmen niye hala sataşıyorsun ?
    Hadi ben ilk günden senin bşi bilmediğini anladım da , sen bunu başkalarının gözüne farkında olmadan sokmaya çalışarak kendini komik duruma düşürdüğünü bile göremiyorsun !
    Kağıt 238 direncinden döndü ya , dün de taban oldu bildiğiniz gibi ... Arkadaş oturmuş akşam vakti diyor ki bak aşağıda incele diyo . Marshal ve kağıdımızın macd göstergelerini paylaşmış , fazla sallıyosun diyo bana yani Sonra benim laflarımı ( 1 e 15 , daha çok çıkacak filan ) pehhh diye geriniyor Taban ya kağıt sallaaa !!
    Bu tiplerden her forum sayfasında bulabilirsiniz , 1 ya da 2 indikatör çalışıp ahkam keser bunlar . 6 indikatör arasında uyum gerçekleştirebilirlerse ancak o zaman sağlıklı tahminler yakalabileceklerini ancak bunların dahi her zaman doğruyu yansıtmayabileceğini bilmezler !! Böyle geçerler karşınıza öğretmencilik oynarlar .Neyse bağlayım , sevdiklerinin sayısı sevmediklerinin sayısından her zaman fazla olsun hayatın boyunca inşallah.

Bakın size bşi söyleyim Temel Analiz Teknik Analizi her zaman yener !! Bunu sakın unutmayın !
    Eee sonra , kağıt tavan ! Ne oldu MACD ?
    Bu arkadaşın sataştığı kişi yani ben ,kağıt eylül başlarında 108lerden 140 lara hızlı yürüdüğünde yazı yazıp '' bilançoya daha var , s.arttırımı da yoksa bunun arkasında bşi çıkarsa terse yatarız , görüşü ve öngörüsü olan arkadaşlar varsa yazsın lütfen hep beraber bilgilenelim '' diyen ve sonra kimse bşi yazmayınca eleştiride bulunan birisiyim , ne demek istediğimi anlıyor musunuz ?
    Sonra çıktı ki , patron ve şirketi hisse satışları varmış ..Yolumuz uzun demiştim ... evet mart ya da nisanda manyak rakamlar görüldüğünde ,herkes burada kimin yazmaya yüzü olduğunu görecek allah kısmet ederse .
    Demem o ki , bilgisiz kişilere , algıcılara sadece burada değil hiç bir yerde prim verilmemeli .Gerçekten bilgi varsa paylaşılmalı , tartışılmalı ki, vizyon gelişsin.
    Ben 238.50 direncinin , ekim ayında baba destek seviyesi olacağını düşünüyorum.Onu da görürüz allah kısmet ederse
    Son sözüm de Hisse.Net yönetimine ; istemediğiniz kişilerin yazıları görmeme imkanı tanıdığınız için çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok makbule geçecek ..

YTD.
    Allah herkesin gönlüne göre versin.

6. Geçmiş olsun onemli birsey yoktur umarim

7. En geç pazartesi salı burası aglama duvarına benzeyecek cunku jantsa % 10 eksi ile millete her zaman yaptığını yapacak...

8. Saliha burası aalya sümük...herkeste biliyorki 2 tavandan sonra milletin eline veriyorlar...

Sayfa 249/603 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •