Sayfa 334/603 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. 239-255 bandını yukarı kırdı, yola devam...

satanlara hayırlı olsun. malda olanlara bol kazançlar...

yatırım tavsiyesi değildir.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Yeni yıla 300 lerdemi 2** lerdimi girecek.gunun sorusu

3.  Alıntı Originally Posted by Nedensiz Yazıyı Oku
    Şu,şimdi bize hangi hisse olursa olsun bu akımın devam ettirmesi açısından yeni bir yüksek bedelsiz açıklayan şirket lazım hangisi olursa olsun o zaman yazdıgın diger 2 şirket 1000 ler klubüne girecektir jantta nereye kadar gider bilmem şimdi kafam rahat olsun diyorsan bu tip şirketlere paranı eşit şekilde böl ve bekle en güzel strateji bu o okadar oldu bu bukadar oldu boş oldugun yerde dönmekten başka bir şey degil
    çok mantıklı bir strateji, 👍

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    989
    Herşeye rağmen yinede pahalı ve primli bir hisse... endeksi bahane edip sert bir düzeltme yiyecek hisselerden biri olabilir mi?

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Herşeye rağmen yinede pahalı ve primli bir hisse... endeksi bahane edip sert bir düzeltme yiyecek hisselerden biri olabilir mi?

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Büyük ihtimal olmaz aşagılardan fırsat bekliyenler çok ,yeni zirve arayışı devam edecektir 250 260 altı artık zor gibi çok büyük endeks düşüşlerinde herşey olabilir bence her daim fırsattır

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku

yukarıdaki grafik 26,09,2020 tarihinde yani yaklaşık 2 ay öncesinin grafiğidir...o tarihlerde jantsa kapanış olarak 181 tl deymiş...alcar 70 tl civarında ,bryat ise 40 tl civarlarındaymış... geçen sürede bryat 460 tl ye fırlamış...alcar 288 tl ye jantsa ise 280 tl ye gelebilmiş... aralarında en az çıkanı jantsa olmuş...

cahil düz mantığıyla düşündüğümüzde bir şekilde jantsanın yükselmesi gerekiyor diyor mantık...artık bu gerçekleşir mi ?? endeks beklenen düzeltmeyi yapar mı ?? bu üç hisse endeksten etkilenir mi ?? bilemiyorum...

ama bir süre cahil cahil yerimde oturmak istiyorum...bakalım nasipte neler olacak ?? gerçekten de nasip olmayınca ne kadar bilersen bil pek de kazanamazsın...önce nasip ...sonra cesaret sonra da bilgi ve tecrübe....
    cuma günü biraz da alcar topiğine göz attım onlar da kendilerinden şikayetçidirler....onlar da geçmişte bryatın çok üzerinde olduklarını ama şu anda bryatın onlara fark attığını söylüyorlar...geçen gün gösterdiğim bu grafikten zaten herşey ayan beyan ortadadır...alcar yatırımcıları haklıdır ..

yalnız biz onlardan da daha haklıyız...çünkü o tarihlerde jantsanın fiyatı 181 tl , alcarın 70 tl , bryatın ise 40 tl civarı idi...bundan sonraki süreçte neler olacak hep birlikte göreceğiz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. bryat devre kestı hemen pesıne yanı ne yazsanız bos onlara uyuyor

8. Yukarı yönde onu yakalacağız inş..

Sayfa 334/603 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •