Sayfa 70/603 İlkİlk ... 2060686970717280120170570 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 553 - 560 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. Düşmeye devam ediyor ama nerede son bulacak
     Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    70 tl den 44 düşmüş iyi bir düşüş bence

2. Çerçioğulları merhamet merhamet Patron biraz hissene destek at Allah rızası için perişan olduk maliyet 67

3. Virüsten dolayı ihracat ta yok. Eski karlar da olmayacak. Elimiz kolumuz da bağlı kaldı.

İşler durmuş patron eldeki parayla hisse mı alsın şirketin nakit akışını mı saglasin

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Virüsten dolayı ihracat ta yok. Eski karlar da olmayacak. Elimiz kolumuz da bağlı kaldı.
     Alıntı Originally Posted by Serdardm79 Yazıyı Oku
    İşler durmuş patron eldeki parayla hisse mı alsın şirketin nakit akışını mı saglasin

Elinizde somut veriler veya açıklamalar olmadan ihracat yok veya işler durmuş gibi yorumlar yapmayalım lütfen. Ben yat. ilişk. servisini bu durumla ilgili bilgi almak için aradım, şimdilik açıklamayı gerektirecek bulgular oluşmadı, oluşursa açıklama yapılır zaten denildi. Nitekim mesela bugün Egeen'den kap'a açıklama yapıldı. Tabii ki jantsa da az veya çok bu durumdan olumsuz etkilenebilir. İnşallah tüm Dünya bu beladan en başta en az İnsan kaybıyla çıkmayı başarır ve güzel günlere çıkarız. Herkese sağlıklı ve bol kazançlı günler dilerim.

6. En son 30dan almıştı yapacak birşeyler

Zaten haberlerden dolayı yazdım avrupa ve Abd de otomotivciler üretimi durdurdular virüsten dolayı talebde daraldı umarım en kısa sürede virüs belasindan kurtuluruz

8.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Elinizde somut veriler veya açıklamalar olmadan ihracat yok veya işler durmuş gibi yorumlar yapmayalım lütfen. Ben yat. ilişk. servisini bu durumla ilgili bilgi almak için aradım, şimdilik açıklamayı gerektirecek bulgular oluşmadı, oluşursa açıklama yapılır zaten denildi. Nitekim mesela bugün Egeen'den kap'a açıklama yapıldı. Tabii ki jantsa da az veya çok bu durumdan olumsuz etkilenebilir. İnşallah tüm Dünya bu beladan en başta en az İnsan kaybıyla çıkmayı başarır ve güzel günlere çıkarız. Herkese sağlıklı ve bol kazançlı günler dilerim.
    Basında çakan haberlerden dolayı yazdım. Somut bir haber yok tabi. Görünen köy de kılavuz istemez derler.

Sayfa 70/603 İlkİlk ... 2060686970717280120170570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •