Sayfa 336/603 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    kartoncular da şikayetçi..

kazanan da şikayetçi, kazanmayan da..
    kartonu gecen hafta uyardık hemen tuh kaka olduk hatta fıbonaccı vardı daha yazamaz erkek sozlerı felan neler neler

2.  Alıntı Originally Posted by zalim123 Yazıyı Oku
    dostlar,
    jantsayı başka hisselerle karşılaştırıp ileriye dönük projeksiyon yaratmak bana yanlış geliyor.
    Bizim hissemizin en büyük hendikapı,halka arzdan kalan ve halen bir aracı kurumun elinde bulunan 1.5 milyon lotun akibetidir.
    2013 yılından beri bu hissede defalarca trade yapmış ve her halükarda hisseyi elinde tutmayı başarmış biri olarak,hissenet platformunda bu düşüncemi defalarca dile getirmişimdir.Bu 1.5 milyon lot pala gibi yukarıda beklemektedir.
    Bu nedenle bu hisseye nitelikli yatırımcı girmez giremez.Burada bizler körler sağırlar birbirini ağırlar durumundayız.Giren nitelikli yatırımcı ise sadece vurkaç amaçlı gelir.uzun soluklu,günlerce tavan gibi beklentileriniz varsa,bunu tekrar düşünün.
    bryat,alcar yada benzerleri ile kıyaslamak abesle iştigaldir.
    Kişisel düşüncem olup,al,sat,tut,tutma önerisi değildir.
    severim muhabbeti....
    Biz bunlara ister bakalım isterse de bakmayalım ama piyasa bu düz mantığa bakıyor...yoksa neden bu üç hisse birbirini takip etsin ki ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. endekse sert satıs geldı bu mutasyon olayı can sıkacak bahane arıyordu bıst zaten

4.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    endekse sert satıs geldı bu mutasyon olayı can sıkacak bahane arıyordu bıst zaten
    jants sağlam duruyor yinede

5. [QUOTE=Kazançkapısı;5020364]Benim stratejim bryat durması jants ve alcarın onu yakalaması.tabi endeks müsaade
    Alcarda bugün yada yarın düzeltme bekliyordum tekgünlük bugün olmadıgına göre yarın olabilir jant içinde geçerli onun için yarısını verip yarını bekliyorum kafam rahat en azından babalar -3 lerde 5lerde

6. Böyle düşen endeks 1günde toplar mı akşama amerika ne olur görmek lazım

7. Yoksa hissenin çıkışında ve hareketlerinde anormal bir durum yok

8.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    kartoncular da şikayetçi..

kazanan da şikayetçi, kazanmayan da..
    %100 memnuniyet mümkün mü ki?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 336/603 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız