Sayfa 458/603 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 3,657 - 3,664 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. seans bitiminde denemek
    icin yine emir girdim tavandan. neden bize bir lot bile gelmiyor? aciklamasini bilen var mi

2.  Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    seans bitiminde denemek
    icin yine emir girdim tavandan. neden bize bir lot bile gelmiyor? aciklamasini bilen var mi
    Yüklü alanlar ilk sıralara giriyor.

3.  Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    seans bitiminde denemek
    kimseyi yanlış yönlendirmek istemem ama PD/DD 22 FK 55 olmuş bir kağıdı gerçekten almak istiyor musunuz. Bedelsiz çoktan fiyatlanmış gibi görünüyor. Daha büyük beklentiler varsa bilemiyorum tabi.

4. Oncelikle herkese bol kazanclar, guzel bir hissedesiniz acik soyliyeyim tahtacilarindan speklerine kucuk yatirimcilardan buyuklere sahip cikiliyor.

Ayni hikaye logo yazilimdada vardi %300 bedelsiz ve temettu ayrica kendi bunyesindeki en buyuk sirketi biesme suretiyle devir aldi. Karliligina diyecek yok, borsanin en hizli buyuyen sirketkerinden ancak gecen cuma bist in en cok dusen kagidi idi. 7 nisanda genel kurulu olmasina ragmen. Girmtmedimi gitmiyor.

Pisman etti bizi, o yuzden maliniza sahip cikin tas gibi hissedesiniz.

5. vay 827 den emrim gerceklesmis. hizlica basvurunca demek ki siraya girmisiz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    vay 827 den emrim gerceklesmis. hizlica basvurunca demek ki siraya girmisiz
    :D tavanı cözecegi 55 gece belliydi hızlıca gene tavan yaparlarsa korkuya maal yok yapmazsa ölümüne mokoko :D
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

7. gerceklesmesinden belliydi erken bozdu tavani ))

8. duserse aliriz napalim kenfileri. ilir. az az toplarim kendi adima.

Sayfa 458/603 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •