Sayfa 595/603 İlkİlk ... 95495545585593594595596597 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 4,753 - 4,760 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

[QUOTE=azraill;6330173]149 tl den bahsederken 100 tl lere dustuk yuh cali arkasindaki kardes nasil oralar rahatmisin [merhaba hocam, haklısınız sağlam düştü. düşmeyen ayakta durabilen pek az hisse kaldı çöküş döneminde.. malesef jantsa onlardan birisi olamadı, patron sahip çıkmadı ortaklarına.

bende çalı arkasından izliyorum, bilanço gayet güzel. yeni fabrikanın devreye girecek olması kapasite artışı vs. çok daha iyi yerlerde olacağız inşallah. çalı arkasındaki arkadaş gibi düştükçe ekledik korkmadık. daha düşerse gene ekleriz uzun vade düşündük ortaklığımızı bekledik, bekliyoruz daha da bekleyeceğiz ...

ytd.
    Kaçırdığın fırsatlar senin değildir...

şöyle bir eleştri de getirmek lazım firmamıza; yaptıkları işlerle ilgili çok ketumlar. açıklama yok doğru düzgün. %50 kapasite artışı sağlayacak fabrika açıyorsun bi süreçle ilgili haber ver anlat haber ol. malesef sanki normal olağan bir süreç gibi umurlarında değil. göz önünde olmaktan mı korkuyorlar anlamadım. bekleyelim bakalım.
    Kaçırdığın fırsatlar senin değildir...

3. şirket iyi ancak cok hantal genelde çok prim yapan şirketler bölündükten sonra salınıyor kendine gelemiyor bakalım temettüsü ve bedelsizi ne olacak

4.  Alıntı Originally Posted by Aceleciborsa Yazıyı Oku
    şöyle bir eleştri de getirmek lazım firmamıza; yaptıkları işlerle ilgili çok ketumlar. açıklama yok doğru düzgün. %50 kapasite artışı sağlayacak fabrika açıyorsun bi süreçle ilgili haber ver anlat haber ol. malesef sanki normal olağan bir süreç gibi umurlarında değil. göz önünde olmaktan mı korkuyorlar anlamadım. bekleyelim bakalım.
    Merhaba,
    Haklısınız çok gözönünde olmak istemiyorlar çünkü Aydın şehrinin en büyük 2 ihracatçı firmasından biri ve sistemin(!) baskısı altındalar, en ufak bir falsosu bekleniyor tabiri caizse...
    Diğer yandan;
    Yüksek enflasyon ortamına geri döndüğümüz için sermaye artırımı kararı beklentim var.

5. Tavandan döndük

6. Tavan kapatirsak ki cok mücadele veriyorum paydaslar yarin 129 lara kafa atabiliriz Garan anca götü kurtariyor cünkü malin uzerine yatmayacaksa ..

7. Bu hafta 133 e kafa atar mıyız paydaşlar hiç ses soluk yok iyisiniz inşallah

8. sesmi kaldı 2 sene önceki değerlerde acaba yeni fabrika durumu nasıl bugünlerde açılabilecekmi

Sayfa 595/603 İlkİlk ... 95495545585593594595596597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •