Sayfa 459/603 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 3,665 - 3,672 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. gaiba artik bedelsizler etkili olmuyor on yirmi tavan zor mu bilemedim. logo ve jants. ilginc ta tavan bozmasi. daha bisey gitmemisti

2. saka gibi. tekrar tavan. hangi sazan satti acaba

3. bir tane telegram grubu var 82 k takipçili sadece 1 kişi yazabiliyor. yazdığı şu jantayı bırakıyorum . tavan bozdu hisse o anda sonra kaç lot alabildiniz diyor ? Amaç sattırıp alttan tekrar almak çok dikkatli olun.

4. demekki bugün bol atraksiyonlu geçecek

5. Yeni maliyetler yeni heyecanlar. Filmin ikinci yarısı başlıyor...bakalım nasıl olacak kimler dayanacak kimler devam edecek..

Kesinlikle y.t.d.

6.  Alıntı Originally Posted by Hfp77 Yazıyı Oku
    bir tane telegram grubu var 82 k takipçili sadece 1 kişi yazabiliyor. yazdığı şu jantayı bırakıyorum . tavan bozdu hisse o anda sonra kaç lot alabildiniz diyor ? Amaç sattırıp alttan tekrar almak çok dikkatli olun.
    portfoyumun yarisi kadar jants eklememe izin veren spege tesekkurler

Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    vay 827 den emrim gerceklesmis. hizlica basvurunca demek ki siraya girmisiz
    Aga sana kardeş tavsiyesi sen borsayı bırak. Ne derinlik biliyorsun, ne aracı kurum ne hikaye. Hissin ile borsadasın

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Arkadaşlar ben tecrübemi paylaşayım gerisi tahta yapıcının işi. Tavan çözüp panikle 785 e geldiğinde bile ortalama fiyat 825 di. Aşağı çok maliyeti olmadı bu iyi. Tavan fiyattan bank of 23500 artıda bu iyi. Yeni maliyeti olanlar 827 den atladı yukarı götürmek istiyorum dediler satanınaldılar bu iyi. Şu saatten sonra kimse fk pd dd bakmaz bir bayrak yarışı oldu. Bank of günlükçü olduğundan ve tavandan aldığını tavandan satmayacağına göre pazartesi çok heyecanlı olacak. Herkesin planı kendine. Ben ufak ufak planlarımı devreye sokuyorum inşallah.

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Sayfa 459/603 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •