Sayfa 338/603 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 2,697 - 2,704 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    benzer beklentili hisseler ister istemez birbirinden olumlu etkileniyorlar...yetmez mi ?? onu bilmiyorum...çünkü piyasayı ben yapmıyorum...karton kısa sürede 5 kat çıkışı gördü...aynı yolun yolcular ne yapar bilemem...egegübrede ise patronun biraz sorunlu olması hisseyi zincirliyor...gübre sektöründen karı saklamazsa ?? ve varlıklarını değerlerse ?? o vakit çok güzel bir hisse ortaya çıkar...ama nedense patron üzerine düşen görevi yerine getirmiyor..

ama buna rağmen liman beklentisi iyidir...orta ve uzun vadede olumlu bakıyorum...
    slm keko dostum göz agrın bak hareketleniyor çok sıkmıştı ama yola koyuldu sanırım bir gözün de ordadır
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

2. Sabah alcarda agacı nasıl salladılar kolay degil ekran karşısında 305 ten 270 leri görmek ve satmak yerine alıma devam etmek endekse rahmen jantın hareketleri cumanın tekrarı süpriz gün sobu kapanışı yarın yeni zirve ve yeni dip görmek şaşırtıcı olmaz ama yön bu hafta yukarı beklentimde degışen bir şey yok agaca sıkı sıkı tutunanlar için sorun yok

3. Birebir alcar veya bryatın aynı speği olmadığı anca ucundan feyz aldığı belli.İnşallah onların düzeltmelerinden de ucundan etkilenir

4. 291'e kadar verdiler ?????

Oynasınlar

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

6. Bryat ve alcar ile korelasyon içinde olmasa,kendi içinde düzeltme yapması gayet normal aslında

7. Böyle

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bu hareketleri terse yatırıp son bir saat kala toplama adına yapmıyorsa kendi adıma sıkıntı duyarım.Alcar bryat saatler önce tavan olmuş iken bu hala bir ileri 3 geri yapıyorsa,soru işaretleri oluşur kafamın bir yerlerinde.

Sayfa 338/603 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •