Sayfa 475/603 İlkİlk ... 375425465473474475476477485525575 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 3,793 - 3,800 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,927
     Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    2-3 tavan surekli degerlenme demek olamaz
    2 veya 3 tavan değil 34 tl den kalkıp 994 tl fiyatı test eden bir tahtayı tekrardan analiz ederseniz ne demek istediğimi anlarsınız ki bu hisse yaklaşık 7 bölünecek ...
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

2.  Alıntı Originally Posted by byburak Yazıyı Oku
    serden bey ben yılların borsacısıyım sürekli primlenerek giden bir tahta bu borsada görmedim teşekkür ederim
    nacizane 96 yılından beri ilgileniyorum borsa ile,benim bir hisseden beklediğim tek şey yıllık banka faizi X 3 katı prim yapmasıdır,üstü benim için kaymaklı kadayıftır.Bunun için temeli sağlam ,döviz fazlası çok olan ve bilançoda net karı sürekli artan bir kaç hissede en az 1 yıl beklerim.Düşmüş çıkmış çok fazla takılmam,ama bu bir yıl zarfında o şirket çok daha fazla güven veriyorsa hikayesi varsa yıllarcada kıpırdamam benim stratejimde budur. yok o kadar yükselmiş pahalıymış falan filan..Bistte bu durum geçerli değil benim için.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Tuzlu Yazıyı Oku
    Bazı tipler var burada, aklı yok ama fikri var! Ya da algı yaratmaya çalışıyorlar, bir halt bilmediği halde hisseye bok atan tip, beğenmiyorsan burada işin ne? Takip de etmezsin forumunu, degil mi? Ya boş adamın tekisin ya bilgisizsin ya art niyetlisin!!! Her halükarda da git köşende oyna derim! Buraya gelip de böyle saçma sapan cahilce yorumlarla jantsa yatırımcısını ürküteceğini sanıyorsan da hele tam bir kafasızsın derim! Buradaki çoğu kişi egeen hissesinde de var, iki hissenin de yatırımcıları başka hisselerden farklıdır! Biz beklemeyi biliriz, biz sabrın meyvesini yemeyi biliriz, biz tekkeyi bekleyen çorbayı içer diyenlerdeniz! Sizin gibi algıcılar anca etrafı kokuttuğuyla kalır!!!
     Alıntı Originally Posted by serden Yazıyı Oku
    Bunların çoğu hazımsızlıktan hasetlikten bu kadar açık söylüyorum,elimde tek bir lot yoksa bir başkasının topiğinde ne işim var hele oraya gidip güya hulusi kentmen gibi babalık yapmakta nereden çıkıyor anlamıyorum.Birde yazdıklarını siliyorsunki ilerde bu yazdıklarını sana göstermesinler diye değilmi? Burada kimse kimseyi gazlıyormu buralardan alın toplayın diye? sadece hisse güzel trader değil yatırımcı olun,orta*-uzun vade düşünün büyük resme odaklanın diyoruz.,elinde olanlara..Herkesin aklı var fikri var,bir geliyor biri gidiyor bunların..
     Alıntı Originally Posted by Tuzlu Yazıyı Oku
    Yalanci bir babacanlik!!! Sözde uyarıyorlar iste, hesapları çok belli o kimselerin, kendi bulundukları kağıda adam çekmeye çalışıyorlar ya da hasetliklerinden millet de elindekini kaybetsin istiyorlar. Bakalım bizim kagit ne olacak bilanço açıklanınca )
    Üzerime alınmalımıyım?
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

4.  Alıntı Originally Posted by byburak Yazıyı Oku
    2 veya 3 tavan değil 34 tl den kalkıp 994 tl fiyatı test eden bir tahtayı tekrardan analiz ederseniz ne demek istediğimi anlarsınız ki bu hisse yaklaşık 7 bölünecek ...
    ohoo yaratilisa gittin sen adem elmayi yedi

5. bedelsiz sonrasi cikisi kastettim ben. hic primlenmedi yuzde 700 bedelsize kiyasla. neyse artik

6. sizle ilgili değil,yeni alıp satmış fikir beyan etmişsiniz ..kendi adıma lafım elinde olmayanların buraya gelip ahkam kesmeleri.dünde birisi gelip aynısını yapmıştı,gönderilerine bakıyorum alakasız hisselerdeler gelip buraya sanki mesihmiş gibi uyarıcılık yapıyorlar..iyi niyetli bir girişim değil bu..O zaman topik topik dolaşıp her gün onlarca yere ikaz edip durulsun ne alaka?

7. Yazdıklarınız su an aklımda olmadığından alının veya alınmayın gibi bir şey diyemem, hatırlamıyorum çünkü. Ancak her kim bahsettiğim şekilde algı yaratmaya çalışıyorsa, elinde bir tane bile jantsa olmadığı halde gelip burada sözüm ona milleti uyarmaya çalışıyorsa üstüne alınabilir.
     Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Üzerime alınmalımıyım?

8. Ya kismet

G301 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 475/603 İlkİlk ... 375425465473474475476477485525575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •