Sayfa 485/603 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

Verdiklerimi alıyorum haaaa

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Alıntı Originally Posted by ASKATU Yazıyı Oku
    Bir yıl önce 50 TL olan hisse yaklaşık 1000 TL'yi görmüş ve siz Türk borsası bitik diyorsunuz ? Yanlış anlamayın ne yabancı yatırımcıyı, ne de bizi kimse zorla borsa da tutmuyor. Beğenmiyorsak çıkıp gitmek bir tuşa bakar. Bu hissenin ben hareketini tamamladığını düşünmüyorum. Muhtemelen döküp yoluna devam edecek.

Yazdıklarım şahsi fikirlerim olup, yatırım tavsiyesi değildir.
    Agustos ayında hısseye 70 lerden gırıs yaptım 910 danda cıkıs yaptım.Keske butun hısseler JANTS gıbı olsa
    Yabancı yatırımcıların borsaya ne kadar katkısı varsa bence o kadarda zararı var.Herkezın bıldıgı gıbı gun ızerısınde hısseler guzel prım yapıp yerllı ve ozellıkle KY prım yapmış hısseyı gun ıcerısınden yukardan aldıklarında yabancılar anında malı bosaltıp yıne KY lardan yukardan sattıklarını asagıdan alıyorlar.Yabancılar azaldıgı zaman bence KY kaybetmeden gunu bıtırır.Zarar ederse az mıktarda zarar eder kazanıncada az mıktarda kazanır.Ama bence ozamanda KY nın borsaya guvenı artar.
    Bence yabancı oranı değilde yerlı yatırımcı oranı daha fazla olursa borsa daha guzel olur.
    Gun ıcerısınde hızlı cıkıslar ve ınısler olmaz en azından
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

3.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Güzel trade yaptırdı

Kesinlikle YTD.
    Haklısın en alttan alıp en yüksekten satamasakta iyi kazandırdı ve son yarım saatteki tepkide altın vuruş oldu artı kapanışta ufak bir miktar alındı yarın grafik incelerim gördüklerimi aktarıŕım ama haftalık kapanıs 870 altında olması hoş olmadı neyse pzt ola hayrola zararda olan varsa sabır....

4. Şu an alım yapmak benim açımdan kumar. Grafiğini her gün inceliyorum. Biraz daha salmalı bence. Rakam yazmıyorum, kimseyi etkilemek istemem. Ama güzel trade fırsatı veriyor. Endeks iyi değil, belirsiz negatif ayrışma devam ediyor. Enflasyon, Ukrayna Rusya sürtüşmesi, hükümetin tutumu hepsi belirleyici olacak.

5. Bu hissede en beğendim yan,trade bilmeyenleri bil orta-uzun vade de hangi fiyattan alırsa alsın ihya etmesi.Benden rahatı yok,sadece alıyor ve unutuyorum,2 düşüyor-3 düşüyor 4 düşüyor ,sonra yataya sarıyor hisse hacmi artık yerlerde sürünüyor başlıyor bir iki ay bıktırmaya ama her seferinde eski zirvelerinide geçerek yeni zirveler yapıyor,en fazla 2-3 ayda bir sermayeme bakıyorum ihya oluyorum.Benim kriterlerime göre harika bir hisse,hele bistteki yüzlerce hisseyle karşılaştırınca...Gelecekte bu döngü kırılırsa bile o zaman beklentim, enflasyonun 2-3 katı yıllık kazanç sağlaması yeterli olacaktır..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,927
    Bölüneceği değeri çok önemli

Neden... ?

Örnek olarak Bölündük ten sonra 100 tl den işlem görse ortalama 700 tl den bölünmesi gerek

Gerisi yatırımcının hayal gücü dür
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,927
     Alıntı Originally Posted by byburak Yazıyı Oku
    Bugün % 695 bedelsiz sermaye artırımı başvurusu spk ya yapılmış kap haberi
     Alıntı Originally Posted by byburak Yazıyı Oku
    Bundan sonra Bölüneceği değeri belirler artık
    .................
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

8. Kaçtan bölünür ve bölündükten sonra ne olur? Bölünme öncesine kadar atak yapacağını düşünüyorum.

Sayfa 485/603 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •