Sayfa 464/603 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 3,705 - 3,712 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. 1 sene evvel 30 liraydı nasıl olabiliyor mümkün değil bu fiyat büyük bir operasyon

2. Emlak gayri jant gibi olur mu

3. Allah akıl sağlığı versin,çok zor çokk,üzerine alınan alınabilir,ortaya koydum buyrun..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,124
     Alıntı Originally Posted by serden Yazıyı Oku
    Allah akıl sağlığı versin,çok zor çokk,üzerine alınan alınabilir,ortaya koydum buyrun..
    biz o akıl sağlığını egeende kaybettik kent verdi logo verdi kartn verdi bu egeen zillisinden beklerken jants verdi peki ne yaptık izledik sadece spor ayakkabısı giyip açık havada yürüyüş yapıyoruz koşacağımız günü bekliyoruz
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5.  Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    1 sene evvel 30 liraydı nasıl olabiliyor mümkün değil bu fiyat büyük bir operasyon
    Bir yıl önce diğer hisselere bakarsanız daha fazlasını görürsünüz...

Pandemide müthiş bilanço
    Üstüne Suv jantı üretimi için kapasite arttırımı
    Üstüne 2020 kârindan temettü ve bedelsiz...
    TOGG başvurusu yapılmış...

Daha ne olması gerekir...zarar üstüne zarar açıklayan şirketlere bakmak lazım operasyon için..

Ha unutmadan

Bedelsiz 2020 kârindan geldi...geçmiş yıl kârlari hâlâ duruyor. ( En önemli ayrıntı bence burası)

Kısaca operasyon yiyen hisse arıyorsanız...ben çoğunu sayarım ama elinde olanlar zarar görür diye yazmıyorum...
    YAZDIKLARIM SPK KURALLARI GEREĞİNCE AL-SAT-TUT ÖNERİSİ TAŞIMAMAKTADIR...

6. Elimizde olmayan hissenin gitmesini bir türlü hazmedemedigimiz gibi takdir de etmiyoruz...dahası bir de algı...yazık çok yazık

7. Zarar açıklayan ....şirketi 300 lerde
    Zarar aciklayan .....şirketi 2500 lerde... Bunlar da operasyon yok jantsda operasyon var öyle mi,!

8. Aynen katılıyorum 👍
     Alıntı Originally Posted by riva Yazıyı Oku
    Zarar açıklayan ....şirketi 300 lerde
    Zarar aciklayan .....şirketi 2500 lerde... Bunlar da operasyon yok jantsda operasyon var öyle mi,!

Sayfa 464/603 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •