Sayfa 432/603 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. Orta uzun vade süper hisse ani bir karar ile bedelsiz olur şu olur bu olur bir haber gelir temettü vermesi bedelsiz vermiyecegi anlamına gelmez o zaman yakala yakalıya bilirsen yoksa endeks düşerken düşmesi ve bir süre yatayda hareket etmesi gayet normal şirket her haliyle çok güzel ama borsada fiyatlama farklı bir şey

2. 480 ilk desteği, borsa salmaya devam ederse ayak uyduracaktır.Umarım borsa toparlar. Dow son dakikalarda satış yedi -1,5 kapadı. Biz zaten negatif ayrışıyoduk.Bu hafta içi yönümüz daha net belli olur.Egeeen zamanında 100 e çıkıp 40 a düştü.Bi süre yatayda gitti.Şimdi geldiği yer belli. Yeni Egeen olur mu, zaman gösterecek.

3. Yeni zirveler için bence biraz dinlenmek isteyecektir.Sağlıklı bir yükseliş için gerekli, zamanında bir kaç hisseder bunu yaşadım.Her daim portföyümde olacak bi hisse, güvenli liman.

4. https://youtu.be/GAP1cTCDgGg. Halil Buhur bey jantsa ile ilgili güzel bir değerlendirme yapmış

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Merhaba,

Bloga #JANTS 2020/12 dönemi bilanço analizi ve grafikleri yükledim. Faydalı olması dileğiyle.

Link: https://mutesebbist100.blogspot.com/...e-analizi.html

Saygılar
    Twitter hesabımdan da takip edebilirsiniz.

6. Dünya borsaları olumlu olmaya devam ederse bizde olumlu oluruz buradaki düzeltmede kısa sürer bu tip ortak beklentiye sahip hisselerin şu an düzeltmesini tamamlamış hisse önderliginde yükselişlerine devam edeceklerini düşünüyorum

7. JANTSA, %30'luk bir açıyla muntazam olarak çok güzel düşüyor...

8. Herkes bedelsiz beklentisine girdi vede temettü olumsuz yönde etkiledi ancak otosatislari kamyon traktör tam gaz satışlar 2 aydır geçen yıla göre artarak gidiyor özellikle 3 aylık çok güzel bilanço geleceği aşikar dolayısıyla karlı sirket kısa vade değil ama orta ve uzun vade kağıdı

Sayfa 432/603 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •