Sayfa 242/603 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    bugünkü hareketinde bir şey dikkatimi çekti yalnız.. belki farkeden başka arkadaşlar da vardır..
    senin dikkatini bir şey çektiyse o bir şeyden daha fazlasıdır. bize de bahşet biz de bilelim sevenhill
    Burada yer alan herhangi bir bilgi, yorum ve tavsiye (niteliği ne olursa olsun) yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

2. Bu zikzak esnasında 191 -94 aralığında elimdeki miktar kadar takviye de bulundum kısmet diyelim

3. kalbi tansiyonu şekeri vs olan izlemesin...
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir Olamaz. Yatırım Sermaye Piyasası Kurumunun Belirttiği Kurallara Göre Yapılmalıdır. Duhul 2009

4. tahmin alalım kaç kapatır
    206
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir Olamaz. Yatırım Sermaye Piyasası Kurumunun Belirttiği Kurallara Göre Yapılmalıdır. Duhul 2009

5. 395 milyon hacim ilk 6 da

6. ah jantsam ah.. bir kaç gündür kademeli çıkış yaptığım jantsam ile bugün yollarımı ayırdım.. kalan arkadaşlarıma bol kazançlar diliyorum..

inşallah başka hisselerde de yollarımız kesişir..

7. tahmin ediyorum 198,50 tl'de kapatır.
    evet ben babamın uyanık oğluyum
    Burada yer alan herhangi bir bilgi, yorum ve tavsiye (niteliği ne olursa olsun) yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

8.  Alıntı Originally Posted by lefewre Yazıyı Oku
    tahmin ediyorum 198,50 tl'de kapatır.
    evet ben babamın uyanık oğluyum
    bilemedin 198,10

Sayfa 242/603 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •