Sayfa 435/603 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535 ... SonSon
Arama sonucu : 4822 madde; 3,473 - 3,480 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

Firmamız son 5 yıldır otomotiv alanındaki faaliyetlerini çevresel görüş sistemleri ve elektronik kontrol ünitesi üzerine yoğunlaştırmıştır. Bu çalışmaların neticesinde TOGG'la da görüşüp üzerinde çalıştığımız çeşitli projelerimizi TOGG'la paylaşma fırsatını yakalamıştık.

Bugün, TOGG bünyesinde geliştirilecek araç için tasarlanması gereken elektronik kontrol ünitesi kapsamında değerlendirdiğimiz bagaj kapağı kontrol ünitesinin tasarım ve üretim faaliyetleri için firmamızın tercih edildiğine dair "Letter of Nomination" tarafımıza ulaşmıştır.

Bu tercih, aynı zamanda firmamızın bu projede TOGG bünyesinde doğrudan tedarikçi listesi içerisinde yer almasına da olanak tanıyacaktır.

Yukarıdakı haber bılındıgı gıbı KAREL ıcın acıklandı ve bugun tavan yaptı.Ilerkı zamanlarda JANTS ıcınde yerlı otomobıl ıle alakalı bır acıklama gelecegını tahmın edıyorum.Bu haberin gelecegıne daır buyuk ıhtımalle beklentı amaclı fıat artısı baslar ve haberden sonrada tavanlar baslar dıye dusunuyorum YTD

2.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Firmamız son 5 yıldır otomotiv alanındaki faaliyetlerini çevresel görüş sistemleri ve elektronik kontrol ünitesi üzerine yoğunlaştırmıştır. Bu çalışmaların neticesinde TOGG'la da görüşüp üzerinde çalıştığımız çeşitli projelerimizi TOGG'la paylaşma fırsatını yakalamıştık.

Bugün, TOGG bünyesinde geliştirilecek araç için tasarlanması gereken elektronik kontrol ünitesi kapsamında değerlendirdiğimiz bagaj kapağı kontrol ünitesinin tasarım ve üretim faaliyetleri için firmamızın tercih edildiğine dair "Letter of Nomination" tarafımıza ulaşmıştır.

Bu tercih, aynı zamanda firmamızın bu projede TOGG bünyesinde doğrudan tedarikçi listesi içerisinde yer almasına da olanak tanıyacaktır.

Yukarıdakı haber bılındıgı gıbı KAREL ıcın acıklandı ve bugun tavan yaptı.Ilerkı zamanlarda JANTS ıcınde yerlı otomobıl ıle alakalı bır acıklama gelecegını tahmın edıyorum.Bu haberin gelecegıne daır buyuk ıhtımalle beklentı amaclı fıat artısı baslar ve haberden sonrada tavanlar baslar dıye dusunuyorum YTD
    Çok fazla umutlanma fenerLEE. Jantsa'nın sahibi, CHP li Aydın Belediye Başkanı Özlem ÇERÇİOĞLU'nun gelini olduğu ÇERÇİOĞLU Ailesi. Yönetim Kurulu Başkan vekili Ercan ÇERÇİOĞLU, Özlem ÇERÇİOĞLU'nun eşi. Dolayısıyla mevcut iktidarın bu firmaya iş vermesi ihtimalini uzak görüyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by cemmer97 Yazıyı Oku
    Çok fazla umutlanma fenerLEE. Jantsa'nın sahibi, CHP li Aydın Belediye Başkanı Özlem ÇERÇİOĞLU'nun gelini olduğu ÇERÇİOĞLU Ailesi. Yönetim Kurulu Başkan vekili Ercan ÇERÇİOĞLU, Özlem ÇERÇİOĞLU'nun eşi. Dolayısıyla mevcut iktidarın bu firmaya iş vermesi ihtimalini uzak görüyorum.
    Ercan çerçioğlunun 2023 hedefli konuşmasını oku derim sana kral 😉

4.  Alıntı Originally Posted by enci Yazıyı Oku
    Ercan çerçioğlunun 2023 hedefli konuşmasını oku derim sana kral 😉
    İnternette araştırdım bulamadım. Linkini atarsanız sevinirim.

5. Kap geldi arkadaşlar

Şirketimizin bugün yapılan yönetim kurulu toplantısında aşağıdaki karar alınmıştır.

İştirakimiz Jmw Jant San.ve Tic.A.Ş. 15.03.2021 tarihinde yapacağı Genel Kurul da sermayesini 52.200.000.TL'sından 8.820.000.TL sı artırarak 61.020.000.TL'sına çıkaracaktır.

Artırılan sermayedeki paya Jantsa'nın %50 ile 441.000 adet 4.410.000.TL'lik hisse ile katılmasına oy birliği ile karar verilmiştir.

Diğer %50 lik kısma İştirakin İtalyan Ortağı MW Italia S.R.L katılacaktır.

Ortaklık hisse payımız %49,9971 den %49,9975 çıkacak ve payımıza düşen nakit sermaye artışı için 4.410.000.TL 16.03.2021 tarihinde iştirakimize ödenecektir.

İştirakimizdeki nakit sermaye artışı olan 8.820.000.TL İtalya dan getirilecek olan ilave hat yatırımında kullanılacak ve ayrıca bu yatırım için iştirakimiz bir kısım kredi alacaktır.

Binek oto ve hafif ticari araç jant üretim kapasitesi ilave hat ile birlikte 1.500.000.adetten 3.000.000.adete çıkması planlanmıştır.

2022 yılı içinde devreye alınması öngörülmektedir.

6. 441 : KAP *** JANTSA JANT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. *** JANTS *** Özel Durum Açıklaması (Genel)

İŞTİRAKİMİZ OLAN JMW JANT A.Ş.'NİN GENEL KURULUNDAKİ SERMAYE ARTIŞI VE YATIRIMI HAKKINDA

Özel Durum Açıklaması (Genel)
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi : YOKTUR
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama
    Şirketimizin bugün yapılan yönetim kurulu toplantısında aşağıdaki karar alınmıştır.İştirakimiz Jmw Jant San.ve Tic.A.Ş.
    15.03.2021tarihinde yapacağı Genel Kurul da sermayesini 52.200.000.TL’sından 8.820.000.TL sı artırarak
    61.020.000.TL’sınaçıkaracaktır. Artırılan sermayedeki paya Jantsa’nın %50 ile 441.000 adet 4.410.000.TL’lik hisse ile
    katılmasınaoy birliği ile karar verilmiştir. Diğer %50 lik kısma İştirakin İtalyan Ortağı MW Italia S.R.L
    katılacaktır.Ortaklık hisse payımız %49,9971 den %49,9975 çıkacak ve payımıza düşen nakit sermaye artışı için
    4.410.000.TL16.03.2021 tarihinde iştirakimize ödenecektir. İştirakimizdeki nakit sermaye artışı olan 8.820.000.TL
    İtalyadan getirilecek olan ilave hat yatırımında kullanılacak ve ayrıca bu yatırım için iştirakimiz bir kısım kredi
    alacaktır.Binekoto ve hafif ticari araç jant üretim kapasitesi ilave hat ile birlikte 1.500.000.adetten
    3.000.000.adeteçıkması planlanmıştır. 2022 yılı içinde devreye alınması öngörülmektedir.

-KAP-

Keyfini çıkarma zamanı

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

8. bu haberden sonra 2 tavan gelir herhalde

Sayfa 435/603 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •